Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто МКчна части '98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Страшна работа е колегата.Стана ми любопитно само ,колко ще ми продадеш дисковете без накладки без апарати без нищо само двата диска ,кажи цена?

    Коментар


      #17
      ?

      и за какво нареждате колегата ?на 1.1 дисковете са на 240.5мм на 1.2/16в са на 257.5мм на дали ще ти свършат работа а и цена за нови на 1.1 е окло 25 лв за бр. аз не бих карал с дискове след птп а и да си мисля че за 20лв за 2 бр дискове е офетра /колегата ги е използвал и се е отървал ти на какво разчиташ ?сори за спам но не е редно да вините хората които са си изпатили и глегат да избият някои лев от смачканата си кола /на никого не пожелавам такова нещо аз поне видях колата наживо /
      пунто MK1 1.1 98г
      МЕТАН
      През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искате да оцелеете - елате в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

      Коментар


        #18
        Re: ?

        georg_ijelev написа:
        и за какво нареждате колегата ?на 1.1 дисковете са на 240.5мм на 1.2/16в са на 257.5мм на дали ще ти свършат работа а и цена за нови на 1.1 е окло 25 лв за бр. аз не бих карал с дискове след птп а и да си мисля че за 20лв за 2 бр дискове е офетра /колегата ги е използвал и се е отървал ти на какво разчиташ ?сори за спам но не е редно да вините хората които са си изпатили и глегат да избият някои лев от смачканата си кола /на никого не пожелавам такова нещо аз поне видях колата наживо /
        Евала! Тука поне един дето да не "налита на бой".Сега! Първо - дисковете, колега не стават, имат ръб, ако искаш ела си ги свали и са ти подарък!Второ - 100 пъти вече казах, че си нямам понятие колко струват частите на тия Фиати! Някои цени съм видял от други колеги, и на база на тях съм сложил и моите.Първо казах вие да предлагате цените, стига да не са бъзик, защото аз не зная кое как върви. Всеки почна - "Цена?", "Цени?", "Това колко струва?"... Рових, търсих цени, сложих цени. Сега били много високи! Ами обади се бе колега! Писал съм, че искам просто да я разкарам час по-скоро и ако нещо някой го дава за 100, че аз ще го дам най-много за 90.Офертата:Двигател+ск. кутия - 150лв. Идваш, гледаш, взимаш. Има си и снимки! Специално тази цена няма какво да се коментира смятам. Оферта си е!Ако някой ще го взима, да го взима - иначе при първа възможност е на вторични.

        Коментар


          #19
          up

          up

          Коментар

          Working...
          X