Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой иска ли да ми подари безжичен рутер, който му събира прах, но работи безпроблемно? Например някой изостанал Линксис WRT 54 G (L)? Или ДЛинк 524? Такива съм ползвал и с малки забележки по ДЛинк-а - работиха безупречно вкъщи с по 2-3 устройства едновременно, Линксиса още го ползвам у дома. Или какъвто ще да е, в крайна сметка. Предварително благодаря.Ред.: Купих нов рутер, намерих добро предложение на ниска цена.

    Коментар


      ЧНГ. Желая на всички здраве, щастие, късмет и здрави коли .На някой намира ли му се за подарък стара, но запазена антена на ITV Partner. Опитвам се да правя първи стъпки в сателитната телевизия.

      Коментар


        Някой да има случайно изостанала от счупена броня лайсна за предна броня на Стило.
        Fiat Stilo 1.9JTD 115к.с. 2003г. , Fiat Punto 1.1 55к.с. 1997г.

        Коментар


          tihomir_nn написа:
          Някой да има случайно изостанала от счупена броня лайсна за предна броня на Стило.
          Коя лайсна че аз имам една броня под ръка.
          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

          Коментар


            Хора подарете ми емблема на фиат за браво/брава/марея на предната броня че някои лапета се се опитали да я свалят и са я счупили а пък така изглежда малко гадно.Апък черпнята се знае.
            фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

            Коментар


              На някой да му се намира оръфана шофьорска седалка? Трябва ми страничната пластмаса дето е до амортесьорчето за повдигане и врътката за облегалката. Моята се мъчих да я лепя , но не става здраво... айде дано на някой да му се пие бира
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                veselin10 написа:
                На някой да му се намира оръфана шофьорска седалка? Трябва ми страничната пластмаса дето е до амортесьорчето за повдигане и врътката за облегалката. Моята се мъчих да я лепя , но не става здраво... айде дано на някой да му се пие бира
                А някой щеше да ти подарява едно радио звънни по телефона да се разберем, съм ти загубил телефона. Да ти го оставя.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  S_BANKOV написа:
                  veselin10 написа:
                  На някой да му се намира оръфана шофьорска седалка? Трябва ми страничната пластмаса дето е до амортесьорчето за повдигане и врътката за облегалката. Моята се мъчих да я лепя , но не става здраво... айде дано на някой да му се пие бира
                  А някой щеше да ти подарява едно радио звънни по телефона да се разберем, съм ти загубил телефона. Да ти го оставя.
                  Радиото е при мен вече Благодарско !!!!! Сега ако се намери и седалка .....
                  Прикачени файлове
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    Колеги, нещо ме е заклатила носталгията. Може би покрай щерката си спомням детството.Търся някой ако иска да се отървава от диапроектор от старите български Пионер 1 и от филмчета приказки за него. Да пробвам да върна магията :DЕто така изглежда.

                    Коментар


                      veselin10 написа:
                      Сега ако се намери и седалка .....
                      трябва ми същата пластмаса, само че за пасажерската седалка, както и капака за бушоните и копче за ел. стъкло.
                      ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                      Коментар


                        van02 написа:
                        Хора подарете ми емблема на фиат за браво/брава/марея на предната броня че някои лапета се се опитали да я свалят и са я счупили а пък така изглежда малко гадно.Апък черпнята се знае.
                        На предната броня няма емблема има на решетката на капака.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          Re: Някой да ми ПОДАРИ???

                          Някой ако има излишна емблема за брава/о да свирка :D

                          Коментар


                            На някой да му се намира, що годе читав акумулатор ?
                            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                            Коментар


                              kosta написа:
                              На някой да му се намира, що годе читав акумулатор ?
                              Що не писа преди седмица, аз си купих нов и стария го занесох на вторични след като две седмици го разкарвах в багажника
                              Past: Fiat 126, Fiat Ritmo, Plymoth Sundance, Oldsmobile Achieva, VW Fox, Fiat Brava
                              Present: 1. FIAT 126 P; 2. Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V, 3. Peugeot Boxer 2.5D, FIAT Croma 1.9 JTD 16V
                              Future: TESLA MODEL S

                              Коментар


                                някой да има излишна антена от Браво ?

                                Коментар

                                Working...
                                X