Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Някой да има за подаряване дръжка за браво, предпочитам да не е от изгорелите. Мерси.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #92
      u_bo написа:
      търся два болта от предни спирачни дискове.на снимката - болта в дясно до спирачния апарат.
      дам - купих си - 50 ст в магазин за ладаот там взех и волтмер с подсветка - доста полезен уред, вече е монтиран

      Коментар


        #93
        Някой да има за подаряване пластмасата от шофьорската седалка- лявата пластмаса.
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #94
          benzol написа:
          а на някой случайно да му се намират тонколони за предните врати на мареа комби от елепсовидните и ако може да са здрави(не издънени )
          хайде никои ли няма

          Коментар


            #95
            Те трябва да са като на Брава и Браво, взех си ги от моргата за 10 лв. двата.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #96
              Някой да му се намира да подари един панел уплътняващ разстоянието което остава около CD-то на браво
              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

              Коментар


                #97
                Здравейте колеги.Търся фасунката на габаритите(тази част която влиза крушката).Говоря за фар с лупа от марея!!Ако някои има счупен фар и не му върши работа ще съм много благодарен, естествено ще почерпя П.С. Не знам дали има значение но ми трябва от десен фар като застанеш срещу колата.Мерси предварително.От Стара Загора съм
                Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                Коментар


                  #98
                  NikMar написа:
                  Те трябва да са като на Брава и Браво, взех си ги от моргата за 10 лв. двата.
                  ми обиколих 2-3 морги обаче от мареа нямат а от браво/брава техните са кръгли и имат само говорителя без пласмасата за него

                  Коментар


                    #99
                    Някой да има да ми подари десен ,,праг’’ за фиат браво 1.6

                    Коментар


                      benzol написа:
                      NikMar написа:
                      Те трябва да са като на Брава и Браво, взех си ги от моргата за 10 лв. двата.
                      ми обиколих 2-3 морги обаче от мареа нямат а от браво/брава техните са кръгли и имат само говорителя без пласмасата за него
                      Как така кръгли, моите са елипси?
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        На някой да ми се намират случайно болтове за гумите за Браво. Никъде не мога да открия по моргите стандартните, а само някакви с плоски глави, дето са друг размер и не ми вдъхват много доверие...
                        Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                        Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                        Коментар


                          NikMar написа:
                          benzol написа:
                          NikMar написа:
                          Те трябва да са като на Брава и Браво, взех си ги от моргата за 10 лв. двата.
                          ми обиколих 2-3 морги обаче от мареа нямат а от браво/брава техните са кръгли и имат само говорителя без пласмасата за него
                          Как така кръгли, моите са елипси?
                          ми не знам колега кръгли са ако имаше елипси до сега да бях си взел,пък разбрах че са някакъв нестандартен размер,че да си купя нови

                          Коментар


                            На моята ги смених с 6’’х8" инча,дори и отворите за видийте за захващане съвпаднаха.Оригиналните са 5"х7".
                            Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
                            ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

                            Коментар


                              Tenix написа:
                              Здравейте колеги.Търся фасунката на габаритите(тази част която влиза крушката).Говоря за фар с лупа от марея!!Ако някои има счупен фар и не му върши работа ще съм много благодарен, естествено ще почерпя П.С. Не знам дали има значение но ми трябва от десен фар като застанеш срещу колата.Мерси предварително.От Стара Загора съм
                              Колеги, никои ли не може да ми помогне
                              Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                              Коментар


                                iliyan написа:
                                На моята ги смених с 6’’х8" инча,дори и отворите за видийте за захващане съвпаднаха.Оригиналните са 5"х7".
                                колега вчера си купих нови този модел http://www.electronics.bg/product_in...ts_id=21004211 но честно казано не съм очарован от тях и другото което е не пасват точно в гнездата на оригиналните самия фланец е по голям,иначе продавача каза че оригиналните им ватове са MAX 30W и се чудя дали размера не трябва да е 4"/6" за да стане точно.

                                Коментар

                                Working...
                                X