Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    а на някой случайно да му се намират тонколони за предните врати на мареа комби от елепсовидните и ако може да са здрави(не издънени )

    Коментар


      #77
      Аз подарявам 2 полуоски от Браво 1.8 и дебитомер с няква част от маркуча,един дебитомер за алфа 156 не съм сигорен за 1.8 или 2.0 е!
      Fiat Stilo 1.9 JTD

      Коментар


        #78
        здарвейте колеги имам нужда ако може някой да ми подари запалка за Пунто МК2 че моята я затрих (да се е*а в главата)
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #79
          Larii написа:
          Аз подарявам 2 полуоски от Браво 1.8 и дебитомер с няква част от маркуча,един дебитомер за алфа 156 не съм сигорен за 1.8 или 2.0 е!
          Пу за мен дебитомера от Браво 1.8 . Ще ти пратя на лични координати къде да го пратиш

          Коментар


            #80
            dimmX написа:
            Търся малко говорителче за Мареа комби. Намират се на колоните на багажното. Трябва ми дясното(стоейки зад колата) , не че има значение ама да уточня. Ако на някой му се намира такова да се обади. Ако никой не иска да го подари съм готов да си го платя на разумна цена
            Диаметъра на говорителчето е 10см.
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              #81
              dobrujanetza написа:
              dimmX написа:
              Търся малко говорителче за Мареа комби. Намират се на колоните на багажното. Трябва ми дясното(стоейки зад колата) , не че има значение ама да уточня. Ако на някой му се намира такова да се обади. Ако никой не иска да го подари съм готов да си го платя на разумна цена
              Диаметъра на говорителчето е 10см.
              колега аз си вземах същото от морга за 2 лева,само предни не мога да си намеря имат ама от кръглите не от елипсите

              Коментар


                #82
                Да му се намира на някой един тампон за амортисьор за Брава ТД100, че смених преди 2 дни амортисьорите ама нямах кинти и за тампони и сега като е нов амортисьора и съответно по-стегнат, така хлопа, че лошо ми става.
                НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                Коментар


                  #83
                  Валентино_88 написа:
                  Да му се намира на някой един тампон за амортисьор за Брава ТД100, че смених преди 2 дни амортисьорите ама нямах кинти и за тампони и сега като е нов амортисьора и съответно по-стегнат, така хлопа, че лошо ми става.
                  Дай една снимка, да видя кое имаш предвид.
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар


                    #84
                    reter написа:
                    Валентино_88 написа:
                    Да му се намира на някой един тампон за амортисьор за Брава ТД100, че смених преди 2 дни амортисьорите ама нямах кинти и за тампони и сега като е нов амортисьора и съответно по-стегнат, така хлопа, че лошо ми става.
                    Дай една снимка, да видя кое имаш предвид.
                    Прикачени файлове
                    НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                    Коментар


                      #85
                      Мога да ти подаря, ама плаща ли ти се доставка. Освен това и моят не го знам, колко е читав.
                      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                      Коментар


                        #86
                        benzol написа:
                        а на някой случайно да му се намират тонколони за предните врати на мареа комби от елепсовидните и ако може да са здрави(не издънени )

                        Коментар


                          #87
                          Re: Някой да ми ПОДАРИ???

                          Румен_Хинчев написа:
                          Някоя колежка няма ли да си поиска като подарък една незабравима нощ :D
                          хахахаа без един път можем,но с един път неможем....предложи повече и може да се навие някоя :P

                          Коментар


                            #88
                            Re: Някой да ми ПОДАРИ???

                            vania_772 написа:
                            Румен_Хинчев написа:
                            Някоя колежка няма ли да си поиска като подарък една незабравима нощ :D
                            хахахаа без един път можем,но с един път неможем....предложи повече и може да се навие някоя :P
                            Ами ако вземе , че се навие ? К’во правя ?
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #89
                              emzo написа:
                              Някой да има за подаряване стар тампон за ск. кутия на Стило JTD ?Трябва ми за месец, после мога да го върна
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #90
                                Re: Някой да ми ПОДАРИ???

                                Румен_Хинчев написа:
                                vania_772 написа:
                                Румен_Хинчев написа:
                                Някоя колежка няма ли да си поиска като подарък една незабравима нощ :D
                                хахахаа без един път можем,но с един път неможем....предложи повече и може да се навие някоя :P
                                Ами ако вземе , че се навие ? К’во правя ?
                                ....спазваш мъжката си дума и правиш подаръка :P

                                Коментар

                                Working...
                                X