Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някои да има реостат за пунто мк2 или да продава. По възможност да е от Плевен.http://prikachi.com/images.php?images/152/8582152R.jpg
    Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

    Коментар


      Някой да има ненужен заден светлоотразител за броня на Браво ...?
      FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
      То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
      Fiat Auto S.p.A

      Коментар


        На някой да му се намират и да са му излишни Micro sd карти 1GB?Ще съм Благодарен!!!
        Manowar - Татко
        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

        Коментар


          Някой може ли да ми подари 2 стари гуми 205/50/15?Трябват ми само за да пробвам дали ще опират може и да са с балони,лепенки,галоши няма значение?За района на Пловдивско.
          Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

          ZFA16000002608488

          ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

          Коментар


            някой да има излишни дълги болтове за джанти.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              На някои да му се намира антена за пунто мк2 със все основата ,че моята се счупи !?
              Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

              Коментар


                Да му се намира на някой случайно пластина /микрек тип пластина/ от перо за скорости на волан? Готов съм да си платя!
                Stilo Abarth

                Коментар


                  Търся шофьорски колан за браво, някой ако има??
                  Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                  Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                  Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                  Коментар


                    някой да има излишен ареометър ,аз имам един излишен дросел за пунто 176 .1.2 75 коня,без никви сензори,

                    Коментар


                      подарявам калъфки за пунто 176 за седалките,не са скъсани,просто ги свалих да ги пера и така си останаха, някой няма ли некви надраскани капачки за ал джанти , 58мм вътрешен

                      Коментар


                        Подарявам:2бр. 185/55/15 Hankook Ventus K102 /made in Korea/ с ДОТ 4304 - карани са като задни един сезон, а преди това са стояли 5 години на тъмно и сухо, имат грайфер, но едната има балон на борда, стават за каране, но тоя балон трябва да се оправи за да не стане беля, до вчера съм ги карал на колата си.Подарявам ги, защото си купих гуми 195/50/15 и тези са ми непотребни.Снимки: http://alfa.kachi-snimka.info/vij.ph...PGВзимат се от място в София, кв. Люлин, ако до няколко дни не заминат отиват в боклука.тел: 0882-103-430
                        punto HGT

                        Коментар


                          Имаш лично.
                          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                          Коментар


                            xctr написа:
                            Имаш лично.
                            Запазени за колегата
                            punto HGT

                            Коментар


                              Някой може ли да ми подари 1 или 2 стари,изтъркани гуми,с балони,напукани,само да не изпускат -205/40/17?Трябват ми само за да пробвам къде ще опират,защото ще раздувам калниците. Ако на някой му се намират да пише на лично.
                              "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                              Коментар


                                VoDo написа:
                                Търся шофьорски колан за браво, някой ако има??
                                все още търся
                                Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                                Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                                Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                                Коментар

                                Working...
                                X