Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    В къщи са. Имаш официална покана Вземи размерите и ела без кола Всяка вечер е удобно, но най-добре петък вечер. Красна Поляна Може и твой безсмъртен колега да се възползва за ... съвет примерно
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      Направо ще взема образец. Колегата да си решава, ша оказва ли съпорт или няма.
      браво 1,6/90 - 09 г.

      Коментар


        veselin10 написа:
        В къщи са. Имаш официална покана Вземи размерите и ела без кола Всяка вечер е удобно, но най-добре петък вечер. Красна Поляна Може и твой безсмъртен колега да се възползва за ... съвет примерно
        Туй кога?

        Коментар


          Вий си решете.
          браво 1,6/90 - 09 г.

          Коментар


            S_BANKOV написа:
            Гледам днес просията върви, та да се включа и аз жило за газта на някой да му е изостанало?
            Имам от 1.6 16V. Устройва ли те?
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              Salvador написа:
              Ако някой реши да изхвърля на скрап Браво/Брава/Мареа и е готов да се раздели с предните седалки на символична цена, нека ми пише.Търся 4 единични седалки, може със счупени/криви релси, скъсано жило на механизна за прибиране на облегалката (при Браво). Трябва само да са здрави металните корита отдолу и да не са съвсем съдрани самите седалки. Разни там ербеци, ел. моторчета, подгев и т.н., дали ще са пасажерски или шофьорски,нямат значение.
              Малко е късно, но ако ти вършат работа от делта/дедра - кажи. Без скъсана тапицерия са.
              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

              Коментар


                Търся си пластмасата, на която се слага кожата за ръчната спирачка на барчето за Мареа.
                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                Коментар


                  .

                  На някои да му се намира основа за Амби пур от новия модел
                  Прикачени файлове
                  Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                  EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                  EX.Fiar Ritmo 105TC

                  Коментар


                    Synthy написа:
                    S_BANKOV написа:
                    Гледам днес просията върви, та да се включа и аз жило за газта на някой да му е изостанало?
                    Имам от 1.6 16V. Устройва ли те?
                    благодаря но чак сега виждам. Колега от форума ми изпрати и с изстно преправяне стана перфектно.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      На някой да му се намират 2 предни кори за вратите от Мареа/Брава на скромна цена, тапицерията не ме интересува, само да са с копчетата че мойте не се търпят вече с тази цигания.
                      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                      Коментар


                        На някой да му се намира заден ляв светлоотразител (този който стои на задната броня) за фиат брава 1.6 103 коня 99 година? моя го чукнах леко в една лампа и сега там зей дупка :ДСъщо така търся и моторчето за задната чистачка, че моето е изгоряло...
                        Fiat Brava SX 1.6 16v 103hp 99г. Метан

                        Коментар


                          На някой да му се намира за задна врата на мареа комби, заключваща система включително с ключ за да не се пренарежда патрона и машинката за задната чистачка с чистачката...

                          Коментар


                            Някой колега да има счупена предна броня на двуврато Стило... Трябва ми дясната лайсна с капачето

                            Коментар


                              На някои да му се намира подобно жабле за пунто мк2 ,че ми седи празничко?http://prikachi.com/images.php?images/579/8573579Q.jpg
                              Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

                              Коментар


                                Някой може ли да ми подари счупена маска от стило. Трябва ми само детайла от снимката.
                                Прикачени файлове
                                Fiat Stilo 1.9JTD 115к.с. 2003г. , Fiat Punto 1.1 55к.с. 1997г.

                                Коментар

                                Working...
                                X