Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    gamma написа:
    Някой да има излишен ляв фар Валео, на който му е здраво тялото? На моя са ми счупени ушите, с които се закрепва, иначе всичко си е здраво.Трябва ми тялото без стъклото и карантията вътре.
    Ако пазиш парчетата ги залепи, правил съм го нееднократно и стават по-здрави от нови. Лепя ги и после ги подсилвам м/у ребрата на планките.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      Търся ’женското’ на преден колан от Браво или Брава. Модела, който е гъвкав - в пластмасов ботуш е стоманено въже.Нещо такова:

      Коментар


        На някой да му се намира копче за вдигане/сваляне на стъклата?Може и неработещо. Трябва ми горната пластмаска, че откъртих едното "ухо" и изгубих отчупеното...
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          gamma написа:
          На някой да му се намира копче за вдигане/сваляне на стъклата?Може и неработещо. Трябва ми горната пластмаска, че откъртих едното "ухо" и изгубих отчупеното...
          Има си пиниз и така да сваляш и качваш джамаЩе го научиш във времето. Аз така на дясната врата изкарах 3 години, докатого сменя
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            Голямо БЛАГОДАРЯ на колегата kal0yanch40, който ме снабди с въпросния чарк!
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              Някой да има ляв праг вътрешен за браво?
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                Приемам дарения от колеги от София на масло 10W40 . Aко на някой му е останало след смяна и не долива ще ми е от полза, за да доливам, че сега не мога да спра колата в бокса.
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  Ако някой реши да изхвърля на скрап Браво/Брава/Мареа и е готов да се раздели с предните седалки на символична цена, нека ми пише.Търся 4 единични седалки, може със счупени/криви релси, скъсано жило на механизна за прибиране на облегалката (при Браво). Трябва само да са здрави металните корита отдолу и да не са съвсем съдрани самите седалки. Разни там ербеци, ел. моторчета, подгев и т.н., дали ще са пасажерски или шофьорски,нямат значение.

                  Коментар


                    Salvador написа:
                    Ако някой реши да изхвърля на скрап Браво/Брава/Мареа и е готов да се раздели с предните седалки на символична цена, нека ми пише.Търся 4 единични седалки, може със счупени/криви релси, скъсано жило на механизна за прибиране на облегалката (при Браво). Трябва само да са здрави металните корита отдолу и да не са съвсем съдрани самите седалки. Разни там ербеци, ел. моторчета, подгев и т.н., дали ще са пасажерски или шофьорски,нямат значение.
                    Мога да те заимам с 2 предни от Пунто МК2, но тапицерията е кофти - кърпена е.На някой да му се намира кръгъл светлоотразител от задната броня на Bravo?
                    Прикачени файлове
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      Ляв или десен?
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Принципно десния ми трябва, ама май са еднакви :/
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          M5kov написа:
                          Принципно десния ми трябва, ама май са еднакви :/
                          Не са, аз търся от шофьорската страна.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            Salvador написа:
                            Ако някой реши да изхвърля на скрап Браво/Брава/Мареа и е готов да се раздели с предните седалки на символична цена, нека ми пише.Търся 4 единични седалки, може със счупени/криви релси, скъсано жило на механизна за прибиране на облегалката (при Браво). Трябва само да са здрави металните корита отдолу и да не са съвсем съдрани самите седалки. Разни там ербеци, ел. моторчета, подгев и т.н., дали ще са пасажерски или шофьорски,нямат значение.
                            Колега , подарявам ти ги !Давай адрес на лични и да ги провождам
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              Някои да ми подари колонката за високи дето е в таблото (дясната) за пунто мк1
                              Фиат Пунто 96'' 1.7ТД

                              Коментар


                                Здравейте, трябва ми механизма, който е за наклона на облегалката на шофьорската или пасажерската седалки. Без никъкво значение от каква кола, стига да работи. Колкото по-стара, по-добре, а пък ако може и от двувратка безценно. Влязла ми е една муха в главата и от там трябва да започна, за да продължа. Рибарите ще ме разберат. Ще си правя стол, тип "Корум".Благодаря предварително, ако някой се отзове. Идеи също приемам.
                                Прикачени файлове
                                Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                                Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                                Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                                Коментар

                                Working...
                                X