Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подарявам оригиналния надпис Bravo GT и 115 16v останаха от тоталката .......... ще има да черпи по капи колегата :D
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      Ibiza написа:
      Подарявам оригиналния надпис Bravo GT и 115 16v останаха от тоталката .......... ще има да черпи по капи колегата :D
      Ами пусни го в правилната тема, тук се едно ти си търсиш !
      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        cs_aleksandar написа:
        Ibiza написа:
        Подарявам оригиналния надпис Bravo GT и 115 16v останаха от тоталката .......... ще има да черпи по капи колегата :D
        Ами пусни го в правилната тема, тук се едно ти си търсиш !
        Оф вярно явно съм бил доста уморен снощи какво съм ,чел къде съм писал :D
        Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
        Ex.Bravo 1997 1.8 GT

        Коментар


          Здравейте колеги! Имам Фиат Брава 1.4 12v 75 к.с. Правя му ремонт по двигателя с инвестиция за бъдещето и ограничен бюджет за части. Колата ми я прави майстор, който идва само през уийкенда, защото през седмицата е на работа. Та въпросът ми е някой има ли ключ за свещите по двигателя, който не му трябва повече? Ако да, моля да пише тук или на лично.
          Fiat Brava 1.4 12v 1997г.
          http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=3053

          Коментар


            Купуваш си един удължен камък за гедорето и си готов. Има ги даже специално за свещи с гумичка вътре, за захващане на свеща.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Ако някой има за подаряване стари изгорели инжектори - да се обажда !Няма значение от какво са.

              Коментар


                Здравейте колеги , трябва ми един от болтовете за захващане на алуминивия капака покриващ свещите/бобините , яко някой има излишен да драсне едно ЛС
                Bravo 1.8 GT

                Коментар


                  KupoB написа:
                  Здравейте колеги , трябва ми един от болтовете за захващане на алуминивия капака покриващ свещите/бобините , яко някой има излишен да драсне едно ЛС
                  За кой мотор?
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    1.8 GT
                    Bravo 1.8 GT

                    Коментар


                      На някой да му се намира гуменото покривало за предния болт, на конзола с подлакътник от Брава/мареа?

                      Коментар


                        Търся окабеляването за халогените на Брава, кабела от халогените до куплунг 29 на снимката или евентуално само куплунга ограден на картинката.
                        Прикачени файлове
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          Търся някой ако има излишни списания с коли

                          Търся някой ако има излишни списания с коли няма значение български или чужди няма значения също нови стари пишете тук
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            кошница за бенз. помпа-фият брава 1.6 16

                            Здравейте-ако някой има такава-но с работещ нивомер-(колата е 97г)-
                            Brava 1.6 16+ АГУ(Landi Renzo)

                            Коментар


                              Колеги,на някои дали му се намира за подаряване уреда които отчита темперетурата на водата на таблото.Става дума за колата от подписа ми.Таблото е с оборотомер
                              Прикачени файлове
                              Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                              EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                              EX.Fiar Ritmo 105TC

                              Коментар


                                Ако на някой му се намира 2 спирачни апарата на 254мм за вентилираният диск, може и в лошо състояние. Благодарско колеги
                                Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                                Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                                Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                                Коментар

                                Working...
                                X