Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да има за подаряване пресостат?
    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

    Коментар


      ilian4o88 написа:
      Някой да има за подаряване пресостат?
      За компресор или за какво?Може би за автомобилен климатик.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        да завива се на дехидратора
        "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

        Коментар


          Здравейте, някой да има за подаряване плафончето за жабката на брава 97 г....... И друго - купувам (не търся на аванта) ветробран за същата кола за шофьорската врата.

          Коментар


            ilian4o88 написа:
            да завива се на дехидратора
            Купи си нов , може би имам още някъде един пресостат но със сигурност изпуска, както и почти всички втора употреба
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              vnukata написа:
              Здравейте, някой да има за подаряване плафончето за жабката на брава 97 г....... И друго - купувам (не търся на аванта) ветробран за същата кола за шофьорската врата.
              Имам плафон за купето и го подарявам !
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                S_BANKOV написа:
                ilian4o88 написа:
                да завива се на дехидратора
                Купи си нов , може би имам още някъде един пресостат но със сигурност изпуска, както и почти всички втора употреба
                Нямам пресостат , ама 4-та година карам с такъв второ потребление и е пушка .
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  Нов е 100-120
                  "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                  Коментар


                    GU6TERA написа:
                    Колеги, търся износени зимни гуми 195 или 205/55/15 по възможност от софия
                    Все още си търся джапанки

                    Коментар


                      Ангренажен капак-Пунто

                      Колеги,търся си ангренажен капак за Фиат Пунто-1.1-бензин-1997год.
                      Фиат Браво 1.9jtd

                      Коментар


                        Някой да има, счупен десен фар с лупи, от Мареа. Трябва ми, здрава, черна, пластмаса, тази която се закрепва на гредичките на колата.-основата на фара.
                        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                        Коментар


                          тьрся заден мост за мк1 някакви оферти

                          Коментар


                            Колеги търся тази част, където опират " лапичките" за тоците на задната чистачка. На снимката съм го оградил . Ако някой подарява или продава да свирка
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              Някой да ми подари или срещу скромно заплащане:1.Легенчето под акумулатора /да побира 60 Аh/,че мойто идва малко.Да е по-дълго от 22 см.2.Не работещ термостат за 1,6 с един датчик.Предложения на л.с.
                              Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
                              ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

                              Коментар


                                Колеги как се наричат тези части (евентуално каталожен номер), които съм ги оградил в по-горния пост. Благодаря

                                Коментар

                                Working...
                                X