Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изрежи си поплавъка от фибран пробвано е и работи

    Коментар


      На някои да му се намират пласмасовите щипки през които минават коланите на задната седалка на Типо
      Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
      EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
      EX.Fiar Ritmo 105TC

      Коментар


        Търся си следните неща за Браво ’96 г.:1. Лостче за фаровете - изглежда имам проблем с него и при включване на дълги, ми гаснат и късите, като така оставам без светлини - трябва да върна на къси2. Ляв мигач за предния калник (от шофьорската страна) - явно от умора на материала, с времето, се е счупила щипката, с която се захваща за калника3. Светлоотразител за задната броня - тук вече вината си е моя - подпрях го леко в едно бетонно колче, той се поначупи и е паднал (бронята е здрава).
        Фиат Браво 1.4 12V '96 г.

        Коментар


          На някой да му се намира Ком порт, с кабел към дъно RS-232. Ще почерпя НАМЕРЕН
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            На някой ако му се намира батерия за Siemens A70 или какъвто и да е апарат работещ с Globul, няма да му се разсърдя ако ми направи коледен подарък.
            Manowar - Татко
            Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
            Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
            Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
            Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

            Коментар


              Имам една батерийка от MC60 и е същата,но колко държи и дали изобщо държи нзм,а пък и аз съм от Асеновград така,че дълга и широка :D
              Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

              ZFA16000002608488

              ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

              Коментар


                Motorola C-115 ще свърши ли работа?
                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                Коментар


                  За съжаление имам няколко работещи телефона, но всички са за батерия.
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    Моля някой ако има СТАР ИЗПОЛЗВАН ВЪЗДУШЕН ФИЛТЪР с метална мрежа отгоре да свирка, трябва ми мрежата, не бих отказал и няколко.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      S_BANKOV написа:
                      Моля някой ако има СТАР ИЗПОЛЗВАН ВЪЗДУШЕН ФИЛТЪР с метална мрежа отгоре да свирка, трябва ми мрежата, не бих отказал и няколко.
                      Тунин или фидери?
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        Фидери Бърз си признавам ти, ако ми намериш мрежа ще има и за теб. Снощи докато сглобявахме с малкия лего и ми хрумна страхотна идея за отежняване на фидера.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Мисля, че имам у нас, но е една ръждива, не е алуминиева и не знам колко е. Правих опити за разни фидери, ма много грозни ги изкарах :D
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            Трябва ми алуминиева, по лесно се обработва, но все пак продължава да се търси. Ще се правят кошници за Дунава.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              непотребни стари твърди дискове

                              Търся някой да ми подари непотребни стари твърди дисковеможе счупени ръждясали от София да е някой
                              Прикачени файлове
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар


                                БАНКОВ, Аз ще ти събера от фадроми малко филтри. Високи са по около 50см. Обаче ще трябва някоя кошничка да ми подариш Едит: Току що проверих даже и сега имам готовност да ти ги взема. Измисли начин как да си ги вземеш от мен. Споделиха ми колеги, че от Бобкетите ставала мрежата супер. И от тях имало доволно количество. Следващият ход е твой
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X