Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tenix написа:
    emzo написа:
    За фланец ли ти трябват ?Задни май имам, но трябва да потърся, на 257мм са.
    Да колега спирачни дискове ми трябват да си направя фланци.
    Стана ми интересно !Може ли на лс или с линк да ми обясните ?Благодаря предварително !
    Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

    Коментар


      Търся някой за просия (както казва Durex) да ми подари/продаде капачка за джанта за фиат купе.
      Fiat Bravo 99' 1.6 GT
      Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
      Fiat Bravo 99' 1.6 SX

      Коментар


        Някой ако има топка за скоростен лост на фиат стило 1.9 JTD много бих му бил благодарен )

        Коментар


          Трябват ми джанти 15-ки 4x98 с гуми. Джантите може да са на осморки, или по точно казано идеята е само да са на колата, а в какво състояние са няма абсолютно никакво значение.
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            Имам 2 броя 15ки за временно ползване мога да ти ги дам. Това ще рече до преди или до след зимата.
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              xctr написа:
              Имам 2 броя 15ки за временно ползване мога да ти ги дам. Това ще рече до преди или до след зимата.
              Мерси, но не ми трябват за временно ползване а за сдаване на бройка. Състоянието няма никакво значение.
              Manowar - Татко
              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

              Коментар


                Някой от София ако отглежда фикус еластика - тоя с шарените листа (Ficus Sylvie) - моля да ми донесе в неделя на срещата на форума. Също - кливия, която цъфти в бяло или червено. Оранжева имам. Фикусът: Кливията:

                Коментар


                  Оги, ти ме шашна с тази си молба.Не познавах тази ти страна.Май има такива китки в къщи, но трябва съпругата да погледне. Аз само сменям торта и разсаждам.fihi, търкалят ми се в мазето две 14 - ки от Типото. Едната е с гума. Ако стават - твой са. За сдаване са.
                  Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                  Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                  Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                  Коментар


                    Противопрахови капачки за барабанни спирачки - 32 мм - от Мултипла Пловдив да са.

                    Коментар


                      Колеги, загубих си единия тас.Моля, някой ако има излишен, да ми подари.За зимните 15-ки е, така че не бързам особено.
                      Прикачени файлове
                      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                      Коментар


                        lhristov написа:
                        Колеги, загубих си единия тас.Моля, някой ако има излишен, да ми подари.За зимните 15-ки е, така че не бързам особено.
                        Имам излишни но са друг модел.Мога примерно да ти дам два и да си и с 2*2 .Пак са бронзови
                        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                        Коментар


                          Някой може ли да ме заима с оригинални носачи от Мареа? Интересува ме само шарнира да е здрав, тампоните ще ги сменям.
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            Колеги, някой да има счупен фар от мареа? Трябват ми буксите за габарита и металните скоби които придържат крушката на късите, че моите липсват... :D Благодаря предварително.

                            Коментар


                              ФИАТ УНО

                              Някой да е разглобявал фиат уно 1991 бензин трябва ми вилка за третата скорост

                              Коментар


                                търся си заден пепелник за стило 5 врати?
                                Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

                                Коментар

                                Working...
                                X