Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имаш л.с.

    Коментар


      На някой да му се намират непотебни тежести и лостове.Каквито и да са,попринцип ми трябват 2 x 20 кг ама много скъпи бе мадаф.ка
      Bravo 2.0 Multijet 165 2009

      Коментар


        Пластмасата е намерена и доставена благодарение на колегата lithrone Остана за търсене само фара.

        Коментар


          Сложих на Бравата подлакътник от Мареа, но подлакътника който намерих няма отворите за управление на огледалата.Та така: Някой ако я има излишна или има, но му трябва такава без отворите за регулиране на страничните огледала за задно вижданеда свирка. Бирата от мен. Пък мезето може да е от него.
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            Много ще съм благодарен ако някои може да ми подари 1 бр, от тези тазове като тези на снимката. просто ми липсва единия Все търся по моргите и не мога да намеря((Ако някой от колегите има в излишък и иска да помогне на моето Сиси (Стило) :P
            Прикачени файлове
            Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
            Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
            Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
            Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
            ............

            Коментар


              Колеги, имам нужда от предна броня за Мареа. Състоянието и цвета нямат никакво значение...

              Коментар


                Търся въздуховоди, които се намират под подлакътника за Мареа. Fihi е качил снимка няколко мнения по-нагоре!

                Коментар


                  coolboby написа:
                  Търся въздуховоди, които се намират под подлакътника за Мареа. Fihi е качил снимка няколко мнения по-нагоре!
                  имаш ги, само кажи как да ти ги пратq
                  Manowar - Татко
                  Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                  Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                  Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                  Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                  Коментар


                    fihi написа:
                    coolboby написа:
                    Търся въздуховоди, които се намират под подлакътника за Мареа. Fihi е качил снимка няколко мнения по-нагоре!
                    имаш ги, само кажи как да ти ги пратq
                    Хмм...петък има някаква вероятност да идвам към София и да остана целия уикенд там. Ако не идвам, ще го измислим. Благодаря ти много Ванка Вече няма да ми мрънкат, че отзад не е топло/студено.

                    Коментар


                      Някой ако има предна емблема за Пунтко МК2 да пише

                      Коментар


                        мокет от пунто мк1 с климатик или просто с барче от тези на който въздуховодите за краката са на самия мокет :D
                        Haters Gonna Hate

                        Коментар


                          На някой да му се намира излишно фабрично работещо зарядно устройство за лаптоп Ейсър да свирка :D.
                          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                          Коментар


                            някой случайно да има десен (шофьорски) халоген със здрави щипки?
                            Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                            Коментар


                              Някой да може да услужи с изпарител за пропан бутан за газов инжекцион ? Трябва ми само за проба и го връщам.Или ако продава на по-изгодна цена ?
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                Трябват ми два болта (къс и дълъг) от тея, дето държат носачите за магарето. За Марея, ако има значение.
                                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                                Коментар

                                Working...
                                X