Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак разни работи за продаване - допълнени снимчици

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Всичко от тази снимка е продадено :P :P http://jorko.alfaromeo-bg.com/Audio/chinchove.JPG

    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
    Добло 02' 1.9 D- ех
    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

    Коментар


      #17
      Нещо не мога да отворя линковете и не видях точно какво продаваш,но ми трябва картер за Пунто 55, 1.1,1995год.,ако има.моля те пиши тук или на speederrr@abv.bg.

      Коментар


        #18
        SPEEDER написа:
        Нещо не мога да отворя линковете и не видях точно какво продаваш,но ми трябва картер за Пунто 55, 1.1,1995год.,ако има.моля те пиши тук или на speederrr@abv.bg.
        нямам картер , сори

        Коментар


          #19
          jorko написа:
          Още нещица - http://jorko.alfaromeo-bg.com/Audio/...0i%20Punto%20/ - не са съвсем подредени , така че който търси - да прегледа и трите директории
          Колега на едната снимка ми се ттори че имаш среден стоп за брава трета стоп светлина ако я имаш колко кинта ще ми струва.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #20
            dani389 написа:
            jorko написа:
            Още нещица - http://jorko.alfaromeo-bg.com/Audio/...0i%20Punto%20/ - не са съвсем подредени , така че който търси - да прегледа и трите директории
            Колега на едната снимка ми се ттори че имаш среден стоп за брава трета стоп светлина ако я имаш колко кинта ще ми струва.
            ммм , нещо си се объркал може би ... нямам такова нещо

            Коментар


              #21
              Пиши на лично какви външни панели имаш без врати-брони калници ала бала И некви волани с айрбеци/без имаш ли
              _______________________________________
              0885261834

              Коментар


                #22
                Ай и казанче за течност на чистачките,ако имаш че мойто се е пре*бало
                _______________________________________
                0885261834

                Коментар


                  #23
                  Selqatin написа:
                  Ай и казанче за течност на чистачките,ако имаш че мойто се е пре*бало
                  Имам голямото само ...дето е за версия с пръскалки на фаровете

                  Коментар


                    #24
                    останаха още нещица

                    Коментар


                      #25
                      jorko написа:
                      останаха още нещица
                      айде и аз да се включа... понеже не видях някой да си е харесал волана за пц, та да те питам.... колко търсиш за него и да дадеш инфо модела, че снимката е малко кофти и не се вижда . евентуално някакви бъгове по него... нещо да е скапано ..
                      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                      Коментар


                        #26
                        x 1/9 написа:
                        jorko написа:
                        останаха още нещица
                        айде и аз да се включа... понеже не видях някой да си е харесал волана за пц, та да те питам.... колко търсиш за него и да дадеш инфо модела, че снимката е малко кофти и не се вижда . евентуално някакви бъгове по него... нещо да е скапано ..
                        нема бъгове , брат ... за 70 лв ще ти пасне като 5 лв в гъдулка ...има си и диск ...шъ гу пробвами

                        Коментар


                          #27
                          колко пари искаш за тампоните на пунтото. Пиши лично
                          ПРОДАВАМ ФИАТ БРАВА НА ЧАСТИ!!!!! тел: 0878807692 по всяко време

                          Коментар


                            #28
                            Кви пари искаш на PC волана? Има ли вибрации и машинка за обратно врещане?

                            Коментар


                              #29
                              barny_89 написа:
                              Кви пари искаш на PC волана? Има ли вибрации и машинка за обратно врещане?
                              вибрация май имаше , обаче това за машинката не разбрах какво трябва да значи

                              Коментар


                                #30
                                jorko написа:
                                barny_89 написа:
                                Кви пари искаш на PC волана? Има ли вибрации и машинка за обратно врещане?
                                вибрация май имаше , обаче това за машинката не разбрах какво трябва да значи
                                Toва ще значи дали като го пуснаш се връща в нулево положеие. Кви парички му искаш :D

                                Коментар

                                Working...
                                X