Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой части от типо 0887657059

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой части от типо 0887657059

    Днес се рових из мазето и намерих някой части за типо 1.6 моно мъртвец Имам моно от 1.6 моно (+ уплатнение за спортен филтър)Приставка за спортния филтър (от 1.6 карбуратор с тръбата)Фар + мигач+ лайсната под фара (ляв) Имам и части кто КЛАКСОН (пибииииииииип)Кабели за свещи карани са около 400км Имам и някакви други неща ...... километраж до 200 2бр. , барчето по средата с пепелниците му и с дупка за ел стъкла, сенници 2 комплекта ,Дигитално табло на части (то се подарява че не му знам дереджето),маркучета за спираките, средно гърне (здраво) , + клема(с кабела) някаква кора на 5-та скорост,капачка за хидравличното казанче .......... цени народни(ниски, кой колкото дава да ми се махат)
    Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
    ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
    DREAMS: SEDICI !!!

    #2
    Дай да видя барчето? (снимка)
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      колеги всичките снимки са адски големи и незнам от каде да ги корегирам. Най-добре пишете на скайпа за снимки Skype: nai_ludiq_bace барчето е в много добро състояние
      Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
      ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
      DREAMS: SEDICI !!!

      Коментар


        #4
        Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
        ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
        DREAMS: SEDICI !!!

        Коментар


          #5
          аре бе ела ги земете че ми пречат само
          Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
          ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
          DREAMS: SEDICI !!!

          Коментар

          Working...
          X