Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зимни гуми 205/50/15 и 145/80/13 - комплекти; спортен волан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Зимни гуми 205/50/15 и 145/80/13 - комплекти; спортен волан

    Здравейте колеги!1. Четири еднакви зимни гуми Toyo Snowprox, размер 205/50/15. Гумите са старички, леко понапукани, едната има цепка но е повърхностна и не изпуска от нея - снимал съм я. DOT-а също съм го снимал - аз лично не мога да разчета какво означава.Цена за четирите 70 лв. без коментар2. Четири еднакви зимни гуми Uniroyal MS Plus5, размер 145/80/13. Гумите са в добро състояние за годините си. Една има малка лепенка отвътре (беше пробита от пирон)но е безпроблемна. Лично съм ги купувал нови едно време. Dot-a се вижда от снимките - на три от гумите е 2501, а на една 4200. Цена 50 лв. за комплекта без коментар3. Спортен волан "TypeR" - волана на практика е нов, взех колата с него и веднага го смених. (малко прашен на снимката)Цена 20 лв. или бартер за обикновен от Фиат Уно + 10лв.Подробни снимки на всичко: http://racing.snimka.bg/automobiles/...ождение - гр. София. Не съм фен на куриерите, нека купувачът да си види нещата на място.При интерес, Моля пишете на ЛС, ivo_mail@mail.bg или 0888033178Поздрави!PS: Има и една друга опция, ако някой има такъв интерес: Давам, което си изберете от нещата по-горе, срещу диагностициране на един вероятно ел. проблем по кабеляците с едно Фиат-че Уно. Но все пак става въпрос за човек, който разбира, защото предположения и аз сам си правя
    XE

    #2
    сега е топло, но ще падне снегът скоро ...
    XE

    Коментар


      #3
      ... за малките гумички, цената вече е 40 лв. комплекта. Зимата предстои ...
      XE

      Коментар


        #4
        ... Toyo-то са продадени!
        XE

        Коментар


          #5
          Uniroyal MS Plus5 са налични. Иде сняг ...
          XE

          Коментар


            #6
            Имам интерес към 13 ките , за моето пунто став авъпрос , но проблема е че съм от Пз.Ако измислиш нещо пиши.
            ----------------------------------------------------------------------------
            Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
            ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
            ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

            Коментар


              #7
              ... a little bit snowing
              XE

              Коментар


                #8
                ...
                XE

                Коментар


                  #9
                  Uniroyal-а са продадени. Остана единствено волана.
                  XE

                  Коментар

                  Working...
                  X