Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АВТОМОРГА-ДРАГИЧЕВО предлага авточасти втора употреба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алуминиево тяло със свещи за подгрев на антифриза,релета,предпазители-въобще цялата система?

    Коментар


      ?

      Търся седалки(предни само) за браво по възможност от Gt или HGT цена? Ако нямаш дай цена за обикновените въпроса е само да се дигат състоянието им не е от значение!

      Коментар


        willow75bg написа:
        Алуминиево тяло със свещи за подгрев на антифриза,релета,предпазители-въобще цялата система?
        Колега нямам подгрев за антифриза, всеки ден почти ми търсат, но са кът

        Коментар


          Re: ?

          ahil_m написа:
          Търся седалки(предни само) за браво по възможност от Gt или HGT цена? Ако нямаш дай цена за обикновените въпроса е само да се дигат състоянието им не е от значение!
          Колега със теб на лични си писахме

          Коментар


            Здравейте, Търся преден ляв макферсон за Фиат Типо 1,6, 1991 г. Ако имате ще бъдете ли така любезни да ми кажете и цена. Поздрави!

            Коментар


              здравейте, търся предна решетка за длета 2, предна броня (за радутите калници).
              Lancia delta II

              Коментар


                Dankatavp написа:
                Здравейте, Търся преден ляв макферсон за Фиат Типо 1,6, 1991 г. Ако имате ще бъдете ли така любезни да ми кажете и цена. Поздрави!
                колега, има макферсон за типо цената му е 35лв. 0899921301

                Коментар


                  burziq_kn написа:
                  здравейте, търся предна решетка за длета 2, предна броня (за радутите калници).
                  колега, нямам решетка и броня

                  Коментар


                    Здравейте,Търся задни седалки, колани и почти всичко да направя от товарно в пътническо FIAT DOBLO 2006година.Благодаря!

                    Коментар


                      Храна

                      Бензинова помпа за Браво 1.6 да се намира при теб?

                      Коментар


                        да ти се намира случайно филтърна кутия от Регата 100S,Ритмо или Уно?Карбуратора е двукамерен Вебер DMTR 92250 или ако имаш нещо под ръка подходящо.Търся и джанти от Купе тънките спици.Мерси предварително.
                        запален фиатаджия
                        1.6 DOHC with carb Weber DMTR 92/250,???HP-project is finished,LPG tuning

                        Коментар


                          samokov2 написа:
                          Здравейте,Търся задни седалки, колани и почти всичко да направя от товарно в пътническо FIAT DOBLO 2006година.Благодаря!
                          Колега звънни ми на телефон 0899921302, имам цяло добло пътническо.

                          Коментар


                            Re: Храна

                            rp4 написа:
                            Бензинова помпа за Браво 1.6 да се намира при теб?
                            колега имам 40лв. 0899921301

                            Коментар


                              pablo_pz написа:
                              да ти се намира случайно филтърна кутия от Регата 100S,Ритмо или Уно?Карбуратора е двукамерен Вебер DMTR 92250 или ако имаш нещо под ръка подходящо.Търся и джанти от Купе тънките спици.Мерси предварително.
                              Колега, няма нито кутия нито джанти

                              Коментар


                                Търся ляв фар с лупи за Мареа и преден капак

                                Коментар

                                Working...
                                X