Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фотоапарат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    е добре нема да спорим с оператори и фотографи - обещавам, само ми казвайте навреме иначе се оказа че от цялата серия имало и с лумикс обективи 1 или 2 модела - браво фанахтеме, ама не това беше същественото - идеята ми беше това "...пък и в крайна сметка апарата е такъв, каквито снимки прави и каквито фукции има, а не каквото пише на него или по други места...." айде със здраве.
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #32
      kiro_of_the_day написа:
      Добре шом сте такива познавачи, вместо да си мерите п........е осветлете простия човек юрист като мене какво се гледа като си купува любителски цифров фотоапарат, който си го купува за да увековечи неговите и на гаджето си туристически походи из красотите на България.Пък може да е полезно и за други хора тук. Питам по принцип, защото 99.9 % този съм го купил.Благодаря предваригелно.
      Ето тук, в нашия форум си задай въпроса http://photo-forum.net/forum/list.php?f=1Не е зле първо да пуснеш търсачката, такива въпроси се задават поне по веднъж на ден.На сайта има качен и е-бук по фотография, доста е полезен за начинаещи - http://photo-forum.net/ebook/start.htm
      Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

      Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

      ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

      Коментар


        #33
        kiro_of_the_day написа:
        Добре шом сте такива познавачи, вместо да си мерите п........е осветлете простия човек юрист като мене какво се гледа като си купува любителски цифров фотоапарат, който си го купува за да увековечи неговите и на гаджето си туристически походи из красотите на България.Пък може да е полезно и за други хора тук. Питам по принцип, защото 99.9 % този съм го купил.Благодаря предваригелно.
        Както споделих - за тази цена и нуждите, които имаш този апарат ти е предостатъчен. Иначе има и Canon-чета с 4 мегапиксела за около 300лв. в магазина. Но цената вече е съсем друга.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар

        Working...
        X