Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    UPPPP на темата

    Коментар


      За Tipo - Задна седалка, Ляв стоп пукнат, Фар ляв (шофьорски), Халоген без стъкло, Решетки за колони без пукнатини, Конзолата с духалките 92’ (комплект само със средните духалки), АРМАТУРНОТО Табло (Голямата пластмаса на която се закрепят таблото, конзолата, колоните и решетките. Мисля че добихте представа!)
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар


          еййй умря хубавата тема

          Коментар


            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
            .

            Коментар


              Коментар


                Подарявам кабели за свещи за Пунто 1.2 75к.с. - тези са от един колега от тази темасъщо и едни кабели за лада Tesla silicone(чисто нови) стават за Типо без най дългия че не стига(моето Типо го карах с такива и бях много доволен)Давам и един 14" монитор (за части) - работи но май имаше нещо за смяна.Няма да откажа ако на някой му се намират кабели за свещи за Делта 2 1.6 75к.с.
                http://karate-bg.com
                Пътна помощ в София

                Коментар


                  vaskoni_1980 написа:
                  имам и ляв фар от бравото ми ама със счупено стъкло иначе е здрав ако някой го иска да пише едно ЛС
                  Васко ако не си го дал, ще го взема,на мен ми трябват два, няма значение че стъклото е счупено

                  Коментар


                    kostadinov.n написа:
                    еййй умря хубавата тема
                    А как си я представяш да съществува в този вид? Всеки прочита всичките страници, за да се запознае с предлаганите части и пак препрочита и евентуално пита, за да разбере дали интересуващата го стока вече не е сменила собственика си? Казах го и в самото начало: идеята е добра, но в този си вид темата е хаотична и безполезна. Според мен трябва да се направи раздел "Подарявам", в който да се пускат отделни теми за нещата, които подаряваме.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      snake написа:
                      kostadinov.n написа:
                      еййй умря хубавата тема
                      А как си я представяш да съществува в този вид? Всеки прочита всичките страници, за да се запознае с предлаганите части и пак препрочита и евентуално пита, за да разбере дали интересуващата го стока вече не е сменила собственика си? Казах го и в самото начало: идеята е добра, но в този си вид темата е хаотична и безполезна. Според мен трябва да се направи раздел "Подарявам", в който да се пускат отделни теми за нещата, които подаряваме.
                      Добра идея, виждал съм го по други форуми. Модераторите що не пробвате да направите такава секция, а пък ако не се получи я махнете.
                      Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                      Коментар


                        Определено е добра идея! Нашия форум е достатъчно голям и с достатъчно потребители за да има такъв раздел и да е активен!
                        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                        Коментар


                          Uppако преместят темата при купува продава - да има и ПОДАРЯВА ще я виждат повече хора
                          Fiat fen

                          Коментар


                            няма логика да е там, тези които продават едва ли ще са съгласни същата част да се подарява, не че имам нещо против, и на мен ми трябват два фара, ама няма да е справедливо

                            Коментар


                              точно на място си е темата

                              Коментар


                                blondi_74 написа:
                                няма логика да е там, тези които продават едва ли ще са съгласни същата част да се подарява, не че имам нещо против, и на мен ми трябват два фара, ама няма да е справедливо
                                Хахах глупости! Във ланча форума има такъв раздел а са толкова по-малко от нас! И аз продавам, ама също така и подарявам. Всеки си има различна цел... един да му изчистят гаража, друг да припечели някой лев!! Главната цел на Форума обаче не е да печелим пари, а да си помагаме взаймно!!
                                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                                Коментар

                                Working...
                                X