Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    mitenceto89 написа:
    mitenceto89 написа:
    Имам излишни две топки за скоростен лост (сива-от Брава и черна-Мареа).Копчета за ел.стъкла за шьофьорската врата (част от едното копче е счупено).Имам и едни конектори за багажника(тези четири метални пластинки при които е и копченцето за светване на лампата в багажника) от Браво/-а.Ще видя какво друго мога да намеря и ще допиша,а и ще снимам тези по-горе описаните неща.Поздрави
    Тъй като разочаровам вече двама колеги с тези пластини в багажника, понеже са нагорели (не го знаех като писах предния пост), реших да добавя и снимки, за да не пиша лъжливи постове Също така остана само сивата топка за скоростния лост.А копчетата са обещани на колега от форума - само трябва да ги взема от Ямбол и да ги снимам, да видим дали ще му харесат.
    Остана само нагорялата пластина, ако може да закрепи положението при някой.А колегата за копчетата има ЛС със снимки

    Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

    Коментар


      #92
      На някой да му се намира десен фар от уно мк2 с работещи машинки за регулиране че мойте се скапаха и сега не подлежи на регулиране

      Коментар


        #93
        Търся светлоотразителя на задната брония на Браво. Ако на някой му се намира да свирка.
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #94
          Някой случайно да има конзолата, която държи лявото огледало?

          Коментар


            #95
            Темата не е лоша, но е хаотична в този си вид и като набъбне с още няколко страници, ще стане практически безполезна. Иначе и аз имам няколко неща за подаряване:- Кора за багажника на fial palio weekend. Правена е от стъклопласт. Дадох 70 кинта да ми я направят, но след това си намерих оригинална. Палиото отдавна замина, но кората от стъклопласт прашасва в гаража. Не ми се иска да я изхвърля, може да свърши работа на някой.- Жило за съединител за фиат мареа 1.8 16V. Жилото е марка Malo, почти ново е, на по-малко от 1000 км. Беше монтирано на моята мареа, но не успя да се регулира и го смених с друго. Не давам гаранция за качеството му.- Тампон макферсон за преден амортисьор на фиат мареа 1.8 16V. Съвсем здрав е тампонът.- 3 бр. най-обикновени тасчета за джанти 14-киАко си харесате нещо, пишете на ЛС !
            Прикачени файлове
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #96
              аз си търся ляв мигач за Темпра
              Един за всички, всички за мен

              Коментар


                #97
                Geraka написа:
                Търся светлоотразителя на задната брония на Браво. Ако на някой му се намира да свирка.
                Аз също само, че ляв Имам десен излишен светлоотразител само стъклото без основата

                Коментар


                  #98
                  snake написа:
                  Темата не е лоша, но е хаотична в този си вид и като набъбне с още няколко страници, ще стане практически безполезна. Иначе и аз имам няколко неща за подаряване:- Кора за багажника на fial palio weekend. Правена е от стъклопласт. Дадох 70 кинта да ми я направят, но след това си намерих оригинална. Палиото отдавна замина, но кората от стъклопласт прашасва в гаража. Не ми се иска да я изхвърля, може да свърши работа на някой.- Жило за съединител за фиат мареа 1.8 16V. Жилото е марка Malo, почти ново е, на по-малко от 1000 км. Беше монтирано на моята мареа, но не успя да се регулира и го смених с друго. Не давам гаранция за качеството му.- Тампон макферсон за преден амортисьор на фиат мареа 1.8 16V. Съвсем здрав е тампонът.- 3 бр. най-обикновени тасчета за джанти 14-киАко си харесате нещо, пишете на ЛС !
                  тасовете са супер колеги,вземайте ги аз си намерих тасове,инъче щях да ги отнеса тези....да добавя,че имам същия тас,но за 13 цолова джанта,ако на някой му требе да пише лично,имам и един стар 14-ка,не е такъв,а от тия оригиналните дето се слагат по мареите,мисля,че в гаража ми се вижда.
                  ex.Мареа ТД100

                  Коментар


                    #99
                    Подарявам 2 оригинални таса и 2-та са прегорели и се нуждаят от пребоядисване, но ако на някой му трябват да си завърши комплекта.такъв модел е единиятакъв е другия
                    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                    Jet Black E46 M3

                    Коментар


                      injekciona написа:
                      Подарявам 2 оригинални таса и 2-та са прегорели и се нуждаят от пребоядисване, но ако на някой му трябват да си завърши комплекта.такъв модел е единиятакъв е другия
                      Искам първия. Точно един ми трябва :D

                      Коментар


                        Пиши на лични да се разбереме, че той до Русе златен ще ти излезе
                        ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                        Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                        Jet Black E46 M3

                        Коментар


                          batabit написа:
                          batabit написа:
                          Някой ако му се намира касетка с аудио вход няма дам у откажа мога да разменя за старите ми обикновенни крушки КОито ми останах като сложих ксенона
                          Или поне някой да каже от къде да си купя в софия района на младост
                          колега утре ще погледна една такава ми се подмяташе в жапката в продължение на 2-3 месеца ако несъм я изхвърлял вече е твоя

                          Коментар


                            Търся малко по-дълги болтове за алуминиеви джанти за браво.Дава късите от железните джанти.

                            Коментар


                              EmcheV написа:
                              На някой ако му се намират работещи пищялки от Пунто МК1,тези които са в таблото.. ще съм му безкрайно благодарен Поздрави!

                              Коментар


                                абе колеги не че нещо ама ако несе лъжа заглавието на темаба беше "ПОДАРЯВАМ" не прося си еди си какво ??!

                                Коментар

                                Working...
                                X