Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Аз съм скромен. Искам десен светлоотразител за Браво. Имам един от Браво, но не мога да го натаманя Липсва ми самия светлоотразител, а не основата т.е. само стъклото.

    Коментар


      #77
      подарявам въпросните гарнитури, взех ги за 1,6 16в, но нито една не стана.
      Прикачени файлове
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #78
        mitenceto89 написа:
        Имам излишни две топки за скоростен лост (сива-от Брава и черна-Мареа).Копчета за ел.стъкла за шьофьорската врата (част от едното копче е счупено).Имам и едни конектори за багажника(тези четири метални пластинки при които е и копченцето за светване на лампата в багажника) от Браво/-а.Ще видя какво друго мога да намеря и ще допиша,а и ще снимам тези по-горе описаните неща.Поздрави
        Тъй като разочаровам вече двама колеги с тези пластини в багажника, понеже са нагорели (не го знаех като писах предния пост), реших да добавя и снимки, за да не пиша лъжливи постове Също така остана само сивата топка за скоростния лост.А копчетата са обещани на колега от форума - само трябва да ги взема от Ямбол и да ги снимам, да видим дали ще му харесат.
        Прикачени файлове

        Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

        Коментар


          #79
          На мен ми трябва говорител от предната врата за Мареа.Ако някои има такъв излишен и работещ,да свирка.

          Коментар


            #80
            batabit написа:
            Някой ако му се намира касетка с аудио вход няма дам у откажа мога да разменя за старите ми обикновенни крушки КОито ми останах като сложих ксенона
            Или поне някой да каже от къде да си купя в софия района на младост
            Ползвайте мигачи!

            "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
            Jim Morrison

            Коментар


              #81
              Аз пък си търся пластмасата, на прага на задната лява врата,цвят сив.
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #82
                Не че ми е останала от някой ремонт :D , но мога да подаря свежа дестилирана вода. Малко но от сърце :D

                Коментар


                  #83
                  UP на полезната тема

                  Коментар


                    #84
                    Подарявам ТРИ чисто нови свещи.Не съм сигурен точно за модела на свещите, но съм ги купувал за "FIAT Bravo HGT 2.0-20v".Довечера ще погледна точно модела и ще го допиша

                    Коментар


                      #85
                      pakumba написа:
                      подарявам въпросните гарнитури, взех ги за 1,6 16в, но нито една не стана.
                      колега аз мисля че за 1,4 /12в ще станат може да ми свършат работа

                      Коментар


                        #86
                        георги212 написа:
                        pakumba написа:
                        подарявам въпросните гарнитури, взех ги за 1,6 16в, но нито една не стана.
                        колега аз мисля че за 1,4 /12в ще станат може да ми свършат работа
                        ами ако ги искаш -твой са. мога да ти ги пратя с еконт до русе
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #87
                          batabit написа:
                          batabit написа:
                          Някой ако му се намира касетка с аудио вход няма дам у откажа мога да разменя за старите ми обикновенни крушки КОито ми останах като сложих ксенона
                          Или поне някой да каже от къде да си купя в софия района на младост
                          От рум младост,на 2-рия етаж има 1 магазин за авто аксесуари,поне аз за 1 приятел взимах от там>
                          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                          .

                          Коментар


                            #88
                            имам и ляв фар от бравото ми ама със счупено стъкло иначе е здрав ако някой го иска да пише едно ЛС
                            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                            FIAT BRAVO 1.8GT
                            FIAT BRAVO 1.9TD ex

                            Коментар


                              #89
                              Аз имам стари кабели за свещите на Пунто 1.2 75,работещи.Контактен ключ с една нагоряла клема,някои ако разбира може и да си го оправи и някои части от предна дясна врата.
                              ex. punto elx 1.2i
                              Lancia Libra 1.6

                              Коментар


                                #90
                                Кабелите заминаха,сега се сетих,че имам и два прахоуловителя за Ситроен БХ.
                                ex. punto elx 1.2i
                                Lancia Libra 1.6

                                Коментар

                                Working...
                                X