Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подарявам радиаторче за парно

    http://forum.fiat-bg.org/files/img_0...22.jpgТова е радиаторчето, не е ползвано, доколкото успях да разбера е за Пунто след 1999 год. с климатик.Марка - неизвестна. Мога да го пратя и по куриер, но предпочитам да го предам лично, за да не стават повече излишни разходиЗа контакти - в темата или на ЛС.
    Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
    FIAT PUNTO 2 (18

    Коментар


      Някой да има ... Един път мнението ти е преместено в правилната тема -> Някой да ми ПОДАРИ???. Тази тема не е за просене! Ключове за свещи има и в супермаркетите! Следващият път картон.Модераторски екип на fiat-bg.org
      Fiat Brava 1.4 12v 1997г.
      http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=3053

      Коментар


        Подарявам пластмасовите решетки от пищялките на таблото от Браво и вътрешните капаци на огледалата.П.п имам стъкло за фар дясно, термостат не му знам състоянието с 2 датчика е,кошница от бензинова помпа с 2шчупени щуцера.
        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар


          Подарявам маслен филтър. Продадоха ми го като за моята кола (Brava JTD), но се оказа с 3/4" резба, а би трябвало да е 20х1.5.Купен е от АХМ ауто. Продавача се кълня, че е за моята кола Нищо. Стават грешки. Ще си взема нов, а този го подарявам.Предпочитам да го предам лично.Ето снимки:
          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

          Коментар


            Подарявам радио за Фиат 182М2.Значи купих си го от едно момче, което ако чете да знае, че съм го прокълнал за дето се изцигани за 10лв.Та момчето ми се стори свястно по телефона и за да не се разкарвам из Сф се разбрахме да ми го изпрати с куриер. Приех го аз без да го пробвам ( моя грешка) и сега го подарявам след като си взех друго.Та радиото си работи, но има куп дефекти:Потенциометъра за усилване се е по-развалил. Ти намалиш, то се усилва и обратното.Касетофона не работи и за да си на радио трябва по специален начин да заклещиш касета вътре.И най-дразнещото...след като го изгасиш дисплея продължава да свети.За други дефекти сега не се сещам. Та някой ако го иска за части или има мерак да си го оправи...давам го без пари.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              Нали не говориш за мойто радио.
              "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

              Коментар


                ilian4o88 написа:
                Нали не говориш за мойто радио.
                Хахах...не бе твоето си работи бомба без проблем. То е второто което взех
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Още едно радио за подаряване - Blaupunkt за Пунто 2 (18. Беше на колата, когато я купих, но така и не разбрах дали работи.Дисплеят свети, но дотам. Поне външният му вид е добър Edit: Запазено
                  Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                  FIAT PUNTO 2 (18

                  Коментар


                    Подарявам, обикновена конзола от браво без подлакътник, здрава, запазена, но без копчета за ел. огледала, отвори си има.

                    Коментар


                      Подарявам капака за бушоните и средната конзола ( браво )
                      Прикачени файлове
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        Подарявам билет за филма "Как да си дресираш дракон 2 " Imax Arena Спечелен е от Бъргър Кинг, ама аз съм голям вече за такива филми. Ако някой го желае може да го получи в района на Младост, Красна Поляна , Гара Искър , и евентуално Дружба.
                        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                        .

                        Коментар


                          Подарявам жълто мастило за Epson Stylus.Преди време купих много мастила за Брадър от Лидъл по 3 лева бройката. В едната кутийка се оказа мастило за Епсън.Предпочитам да го предал лично.
                          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                          Коментар


                            Имам за подаряване един радиатор за парното на Bravo/Brava/Marea беше ми подарен от колега като работещ , аз не съм го слагал защото ме мързеше и малко след това колата замина за скрап запазен
                            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                            .

                            Коментар


                              пласмаса за моторчето на чистачките на пунто 2. въздуховод + маркуч за охлаждане на алтернатор на браво 1.6 Капачка за фар и капачка за халоген - от браво(тези които са зад крушките) Здрави са.

                              Коментар


                                Здравейте, подарявам една гарнитура за капака на главата, която ми бе пратена от АХМ за Пунто МК2 1.2 8V, но като отворих моята се оказа, че е с по една дупка повече и от двете страни Ако някой познае точно за какъв двигател е, че аз не мога
                                Прикачени файлове
                                ===/////===
                                Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
                                Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

                                Коментар

                                Working...
                                X