Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    MetalTec написа:
    Металтек-1 250мл
    Какво е МеталтекРеклама ли правиш?
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      Не правя реклама, а имам продукт с нарушена опаковка, който не ми е необходим точно поради тази причина. Ако някой го иска, ок. Ако има проблем с това, че го предлагам, връщам си думите назад и можете да ми изтриете предложението. Няма да обяснявам какво е, защото тогава със сигурност ще бъде реклама. Лека вечер!

      Коментар


        Ема, аз верно не знам какво е. Ще ми върши ли някаква работа?Я ела на неделна среща в София и ни го предложи. Това си е оферта, може и да го платя. Не се шегувам и нямам лоши намерения.Поздрави.
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          Ето ви повече информация Тук
          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
          .

          Коментар


            lhristov написа:
            Ема, аз верно не знам какво е. Ще ми върши ли някаква работа?Я ела на неделна среща в София и ни го предложи. Това си е оферта, може и да го платя. Не се шегувам и нямам лоши намерения.Поздрави.
            ами, кажи кога и къде и ще се постарая да дойда... и един тел. за връзка евентуално

            Коментар


              MetalTec написа:
              ами, кажи кога и къде и ще се постарая да дойда... и един тел. за връзка евентуално
              От раздела за срещи и мероприятия -> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=48498
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                nikolce написа:
                MetalTec написа:
                ами, кажи кога и къде и ще се постарая да дойда... и един тел. за връзка евентуално
                От раздела за срещи и мероприятия -> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=48498
                Благодаря. Нещо не се бях ориентирал, изглежда Peoples и Toledo е едно и също място.

                Коментар


                  MetalTec написа:
                  Аз мога да предложа 1бр. Металтек-1 250мл без картонена опаковка (увредена при транспорт).
                  Взимам го

                  Коментар


                    u_bo написа:
                    Взимам го
                    ОК. Напиши ми само данни къде да го пратя/доставя

                    Коментар


                      Държа да дойдеш на неделна среща, колега MetalTec.Стана ми любопитно.Предаване - там. На място. С презентация. Ако е възможна, разбира се.
                      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                      Коментар


                        lhristov написа:
                        Държа да дойдеш на неделна среща, колега MetalTec.Стана ми любопитно.Предаване - там. На място. С презентация. Ако е възможна, разбира се.
                        Ще дойда утре. За презентацията - защото предполагам, че няма смисъл да повтарям това, което е написано, най-вероятно става дума за презентацията със стенда. Ако е така - няма проблем. Само ще ни трябва ток 220 волта и възможност да пошумим за 2-3 минути. Може да донесеш масло - каквото ти харесва.

                        Коментар


                          Аз дължа извинение на колегата MetalTec, защото аз го поканих на среща, на която самият аз не отидох.Извинявам се. Моля да бъда простен. Като оправдание ще кажа, че дъщеря ми имаше вчера рожден ден и въпреки, че е далеч в момента, ние пак го отпразнувахме. И днес просто не ми се пали колата. Мисля само една прахосмукачка да й пусна. Времето е прекрасно за това. А и, признавам си, не бях видял последният пост в темата. Моя грешка.За добавката: Ами сигурно е супер и прави това, дето пише в листовката. Въпреки това, аз няма да я налея в моя мотор или скоростна кутия. Колегата u_bo я е пожелал - нека е негова.Извинявам се пак. И до нови срещи.
                          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                          Коментар


                            Извинението се приема.Колегата u_bo я пожела но не даде никакви данни, къде да му я изпратя. Би могъл да го направи това и ако в следващата доставка тази седмица отново имам някоя деформирана опаковка ще му пратя, но да каже къде.Иначе тази, за която говорихме е в cs_aleksandar ако правилно съм се ориентирал. Надявам се някой ден да каже дали я е налял някъде.Темата е разчистена от офтопика. Моля прочетете заглавието преди да пишете.Модераторски екип на Fiat-bg.org

                            Коментар


                              Подарявам калъфи за предни седалки.

                              Калъфите са карани 3 месеца.Големички идват за седалките на Пунто МК2. Черно и сиво /ще кача снимки / Диляна 0882206359
                              Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                              Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                              Коментар


                                Ако никой не ги пожелае до неделя, вземи ги на сбирката (ако идваш, разбира се), за да ги видя. Имам приятел, който кара Фиат само с предни седалки :D и търсеше нещо подобно.
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X