Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес се разрових в гаража и открих няколко гуми. 2 от тях стават за каране или за резерва, но всички са различни размери По спомени има две летни Firestone 165/70/13 и 145/80/13 които могат да се търкалят като задни. Има и една 165/60/13, но май беше за боклука. Ако някой има интерес да пише да погледна пак или да ги снимам.p.s. Според мен за такива гуми не си заслужава да се плаща куриер и предпочитам лично предаване .....p.p.s. Пари не искам .... но Бира пия p.p.p.s. Имаше и няколко джанти от Опел Корса ....
    Прикачени файлове
    FIAT Punto 55 S
    FIAT Doblo 1.3 Multijet

    Коментар


      Здравейте, На някой намира ли му се пластмаската, за която се закача кората във Фиат Стило? Може и да си я купя - на разумна цена. Благодаря!Извън темата. За тази цел си има специална тема, използвай нея. Модераторски екип на fiat-bg.org
      Прикачени файлове

      Коментар


        Подарявам жа6ка и та6ло (та6лото е 6ез средната част, където са "врътките"), пластмасата под волана.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          Имам един ФМ Трансмитер, който изглежда, че работи. Не е мой, приватизирах го от една Темпра, която замина на скрап. Собственикът не го иска, затова го продавам за 200 лева или бартер за два нови предни амортисьора за Брава JTD

          Коментар


            ПОДАРЯВАМ летни гуми 2 бр. - 205/45/17 от тази тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...почитам да ги дам на човек, който ще ги сложи и ще си направи кефа на някоя писта и след това ще ги изхвърли, защото едната има забележки и не ми се ще да ги вземе някой, който мисли да ги кара този сезон или пък следващия, имат доста грайфер, държат се добре на сухо, на мокро са гола вода, карани са до вчера, но не искам някой да се пребие някъде по пътищата, най добре някой с кола на задно и да си направи някъде кефа с яко дрифтене и да ги изхвърли.Гумите се намират в района на Люлин, не ми се занимава с куриери, звънкате разбираме се и някой идва и ги отнася, тел, 0882-103-430 Дидо
            punto HGT

            Коментар


              didich написа:
              ПОДАРЯВАМ летни гуми 2 бр. - 205/45/17 от тази тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...почитам да ги дам на човек, който ще ги сложи и ще си направи кефа на някоя писта и след това ще ги изхвърли, защото едната има забележки и не ми се ще да ги вземе някой, който мисли да ги кара този сезон или пък следващия, имат доста грайфер, държат се добре на сухо, на мокро са гола вода, карани са до вчера, но не искам някой да се пребие някъде по пътищата, най добре някой с кола на задно и да си направи някъде кефа с яко дрифтене и да ги изхвърли.Гумите се намират в района на Люлин, не ми се занимава с куриери, звънкате разбираме се и някой идва и ги отнася, тел, 0882-103-430 Дидо
              Гумите са запазени за колега от Фолксваген форума.
              punto HGT

              Коментар


                Имам части от фарове на Пунто мк1,стъкла ,рефлектори и пасажерско стъкло.Мисля,че имам и на пасажерската врата механизъм за стъклото,но за него трябва да проверя.
                ex. punto elx 1.2i
                Lancia Libra 1.6

                Коментар


                  ПОДАРЯВАМ 2предни седалки за пунто МК1(2врато)Сега да не пишете на мен :D, цъкайте върху линка.
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар


                    халогенни фарове

                    Подарявам два модела халогенни фарове.Единия е от Фиат Темпра и е 1 брой,но не знам дали е ляв или десен,другите предполагам,че са от Фиат Уно,като единия е здрав,а другия има малка дупка на стъклото и от там е влизало вода и рефлектора е леко ръждясал.Намират се в София,Гео Милев,тел.0887763365 Георги.
                    Прикачени файлове
                    Маренго 1.9Jtd-110 2002

                    Коментар


                      Подарявам маслен филтър SCT - SM168. Мисля, че е за 1,4.
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар


                        up за темата !!!

                        Коментар


                          Подарявам палец за делкото чисто нов в кутийката за типо 1.4 вярно че в магазина е 4 лв ама няма кво да го права.
                          Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                          ZFA16000002608488

                          ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                          Коментар


                            Подарявам ваучер за 10 лева отстъпка при закупуване на вериги за сняг от http://verigi.netВажи както за онлайн поръчка, така и за покупка на място в магазините им.
                            преди - TIPO
                            сега - VOLVO XC60

                            Коментар


                              Подарявам кабели от Мареа 1.6 16. Една от лулите е счупенаи ощеЛС или тел 0889987938
                              Прикачени файлове
                              FIAT Marea ex
                              FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                              Коментар


                                Аз мога да предложа 1бр. Металтек-1 250мл без картонена опаковка (увредена при транспорт).

                                Коментар

                                Working...
                                X