Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мога да предложа за Типо:1. Интериорни пластмаси от типо 3/5 врати. 2. Държачи на облегалката на задната седалка 3. Лостче за фаровете и мигачи.4. Ляв фар със стария тип крушки (балон) + мигач 5. Рефлектор за фар (мисля че беше ляв)6. Резервоар
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      Подарявам:Барче (без подлакътник) от Браво и въздоховод под подлакътника от Марея/така и не го монтирах/. София, Младост 4.Пишете на ЛС, ако се интересувате, че ще ги хвърля.
      Браво 1.6 16v 1996
      Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

      Коментар


        Колеги, след последната фаза на ремонта ми изпаднаха 4 родопски одеала. Подарявам ги. Много са запазени. Като чисто нови са. Ползвани са само 2-3 пъти. (Не знам дали е мястото тук понеже гледам, че само авточасти се подаряват ама ... )

        Коментар


          На някой да му се намира изгорял датчик на коляновия вал? Трябва ми буксата му. Говоря за датчик на 1,6 16 В мотор. Може и от други двигатели да става. Също така ако на някой му се намира капачката на лостчето за повдигане на шофьорската седалка, би ми било от полза.
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            някои ако има излишна капачка за казанчето на чистачките да драсне едно ЛС че моята беше скъсани и някъде падна и сега съм без за Мареа

            Коментар


              Извинявам се за спама, но темата не беше ли "ПОДАРЯВАМ" ???????????
              Fiat Multipla 1.9jtd 81 kW - м'глата, вече с полиуретан

              Коментар


                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EE%E4%E0%F0%E8 Ето ви темата в която да си искате части или там каквото ви трябва !
                Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                .

                Коментар


                  благодаря, ако може изтрийте ми предното мнение

                  Коментар


                    Подарявам въздуховода над радиатора от браво 1,8 малко е преправян, но върши работа и нов горивен филтър meat &doria ще важи една седмица и после в коша.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      Ссамо за !!!Русе!!! 2 броя капачки лява/дясна за късите светлини на фаровете на bravo/a marea, с дупки за ксенон. Имам и една за дългите! Който иска ще почерпи, като не здраве!

                      Коментар


                        За Пловдив! Подарявам чисто нова задна броня за Фиат Типо - черна, леко крива защото стоеше затисната на една страна.Изправя се много лесно и без интервенции по нея. Може и директно да я монтирате - тя ще си застане както трябва.
                        http://karate-bg.com
                        Пътна помощ в София

                        Коментар


                          Малко ъпдейтче. Аз мога да предложа за типо1. Интериорни пластмаси от типо 3/5 врати. 2. Държачи на облегалката на задната седалка 3. Рефлектор за фар (десен)4. Феродов диск от 1.6 двувалка с още живот.5. Резервоар6. Долните пластмаси на гредите от Алфа 155 - не стават за типо!
                          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                          Коментар


                            Подарявам работещ Car MP3 Player FM Transmitter USB Pendrive/SD/MMC Slot Ако на някой му трябва, условието е да се вземе утре (сряда), защото в четвъртък заминавам извън страната за дълго.В София, Овча купел съм.Като сивия от снимката е.Обещано е на колегата fihi.
                            Прикачени файлове
                            преди - TIPO
                            сега - VOLVO XC60

                            Коментар


                              Големи благодарности на svilens , получих си барчето и събота или неделя е монтажа
                              FIAT BRAVO 1.2 16V

                              Коментар


                                Oще един ъпдейт.1. Интериорни пластмаси от типо 3/5 врати. 2. Държачи на облегалката на задната седалка. 3. Рефлектор за фар (десен)4. Феродов диск от 1.6 двувалка с още живот.5. Механична рейка с лек луфт от едната страна на пръта.6. Резервоар
                                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                                Коментар

                                Working...
                                X