Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    sori
    фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

    Коментар


      Пичове ако някой има излишна маска за предния капак и счупена да е няма ядове свиркайте ако не ви трябва

      Коментар


        Ще помоля колегите да спрат да ползват темата за молби от сорта на "Подарете ми"!!! Губят се мнения на хората който реално подаряват нещо!! Ще е добре мнения като горните две да се трият!?
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          Ето я темата в която можете да си искате подаръци.Някой да ми ПОДАРИ???
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            Подарявам от Фиат Типо:Гума прибирачка 14" Firestone - много запазена.3 бр. летни гуми с добър грайфер 165/70/13 Cormoran - стари са, но се съхраняват в тъмно мазе и имат още живот.Ударена предна дясна врата без огледало - става за взимане на резервни части и стъкло от нея.Ако някой има интерес, идва и си ги взима на място в кв. Овча купел.
            преди - TIPO
            сега - VOLVO XC60

            Коментар


              Подарявам вериги за сняг AUTO PracticВеригите са нови, неизползваниРазмери:160/70х13 155х13165/70х13 175/65х13185/60х13 185/55х13195/55х13 145х14155/60х14 155/60х14165/60х14 165/65х14175/60х14 125х15135х14Ако някой ги иска, идва и си ги взима в Овча Купел, защото не ми се занимава с куриери. :D
              преди - TIPO
              сега - VOLVO XC60

              Коментар


                dannybo написа:
                Подарявам вериги за сняг AUTO Practic
                Писах лично за веригите, и съм в овча купел .
                00' Bravo 105 JTD

                Коментар


                  Подарявам задна броня за Браво ударена отдясно, може да се използва лявата половина от светлоотразителчето нататък, важи само седмица-две и после в коша.
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар


                    T_SHOW написа:
                    Подарявам предна решетка за Фиат Регата (тази между фаровете) - със забележки.
                    Ако никой не ме потърси до 30.04.2012 година, решетката отива в казана.
                    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                    Коментар


                      Подарявам два бр. оригинални носача,от брава 1.8.-1995г.Който иска да си ги рециклира на л.с.(запазени за сега)
                      Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                      Коментар


                        Подарявам тази касетка понеже си купих оригиналното ЦД с МП3 за стилото...ако някой я иска...върши чудесна работа да си пускаш музика през телефона...Ипод или всичко което има такава букса Чува се задоволително добре Куриер за сметка на получателя Като не използвана е. Нова струва към 7лв без доставка...
                        Прикачени файлове
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          kiselo написа:
                          Подарявам тази касетка понеже си купих оригиналното ЦД с МП3 за стилото...ако някой я иска...върши чудесна работа да си пускаш музика през телефона...Ипод или всичко което има такава букса Чува се задоволително добре Куриер за сметка на получателя Като не използвана е. Нова струва към 7лв без доставка...
                          Айде де на никой ли не му трябва...??? Тъкмо утре имам работа при куриер да я изпращам...
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            kiselo написа:
                            kiselo написа:
                            Подарявам тази касетка понеже си купих оригиналното ЦД с МП3 за стилото...ако някой я иска...върши чудесна работа да си пускаш музика през телефона...Ипод или всичко което има такава букса Чува се задоволително добре Куриер за сметка на получателя Като не използвана е. Нова струва към 7лв без доставка...
                            Айде де на никой ли не му трябва...??? Тъкмо утре имам работа при куриер да я изпращам...
                            Аз ще я взема за либрата ми,но чак куриер.Разбрах,че ще ходиш към София,минавайки през Ст.Загора може да се видим да я взема.Кафенце може да почерпя нещо.
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              Е ако се видите, с Попарата, да ми се обади да се видим на по кафе В тоя ред на мисли, имам кора за багажник за браво, с отрязани дупки за елипси 6х9.Ама не ми се праща по куриери, някой заралия ако я иска да пише,
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                Подарявам ляв стоп от Фиат Брава,леко пукнат.Офертата важи само за колеги от Бургас.
                                Прикачени файлове
                                Fiat Brava 1.6 16v 97г.
                                Citroen C4

                                Коментар

                                Working...
                                X