Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте колеги имам няколко плати SD ram 3 или 4 мисля че са по 64мб и една видео карта agp слот е май 8 или 16мб в Русе са ако му трябват на някой ако не в коша

    Коментар


      AGP-то ми го запази че другата седмица ще ми носят някъв с изгоряла 9550-ка.
      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

      Коментар


        На някой да му се намира излишен рефлектора за габарита и мигача от ляв фар на Мареа (с лупи)?
        FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
        LPG System BRC Just

        Коментар


          durex_a написа:
          Здравейте колеги имам няколко плати SD ram 3 или 4 мисля че са по 64мб и една видео карта agp слот е май 8 или 16мб в Русе са ако му трябват на някой ако не в коша
          svetli4a написа:
          AGP-то ми го запази че другата седмица ще ми носят някъв с изгоряла 9550-ка.
          Картата е у Свилинчу остана да ме баца /ама друг път/ рама седи някой ако го иска да пише

          Коментар


            HLX написа:
            На някой да му се намира излишен рефлектора за габарита и мигача от ляв фар на Мареа (с лупи)?
            Аз имам, но не се сещам дали е ляв или десен. Ще проверя и ще пиша Ама, най-добре някой колега от Пловдив да ти даде, че ако трябва да плащаш за куриер, май е по-добре да си го вземеш от морга.
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              Типо:1. Халоген без стъкло 2. Конзолата с духалките 92’ + Арматурното табло на което седи 3. Интериорни пластмаси от типо 3/5 врати. 4. Сив Мокет от типо за пране 5. Държачи на облегалката на задната седалка 6. Резервоар 7. Предни колани 2 бр.Последен шанс за мокета! Скоро поема към кофата.
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                Някой да има излишно панелче кадето са копчетата за ел огледалата без бутоните само пласмасата ми трабва от Брава/о
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  durex_a написа:
                  Здравейте колеги имам няколко плати SD ram 3 или 4 мисля че са по 64мб и една видео карта agp слот е май 8 или 16мб в Русе са ако му трябват на някой ако не в коша
                  Някой за рама или да го мятам ?

                  Коментар


                    HLX написа:
                    На някой да му се намира излишен рефлектора за габарита и мигача от ляв фар на Мареа (с лупи)?
                    Май имах трябва да вида в гаража. От чисто нови депо беха и лупите май имах ще проверя и ще ти кажа.

                    Коментар


                      Имам задните пластмасови кори за пунто мк1 с две врати, металния капак над бензиновата помпа и две дръжки. Ако на някои му вършат работа да каже ако не на боклука.

                      Коментар


                        dani389 написа:
                        Някой да има излишно панелче кадето са копчетата за ел огледалата без бутоните само пласмасата ми трабва от Брава/о
                        колега имам панелчето но са му счупени щипките за захващане без да искам го понастъпих , та ако ти върши работа казвай

                        Коментар


                          здравейте на всички колега абе да питам а не ти ли се намира нещо за фиат пунто 99

                          Коментар


                            Пак го обърнахме на ПРОСИЯ .......... ;(

                            Коментар


                              borisov написа:
                              dani389 написа:
                              Някой да има излишно панелче кадето са копчетата за ел огледалата без бутоните само пласмасата ми трабва от Брава/о
                              колега имам панелчето но са му счупени щипките за захващане без да искам го понастъпих , та ако ти върши работа казвай
                              Благодаря ти колега но вече си взех от моргата.
                              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                              Коментар


                                Типо:1. Халоген без стъкло2. Конзолата с духалките 92’ + Арматурното табло на което седи3. Интериорни пластмаси от типо 3/5 врати.5. Държачи на облегалката на задната седалка6. Резервоар7. Предни колани 2 бр.мокета го изхвърлих! скоро коланите и резервоара...
                                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                                Коментар

                                Working...
                                X