Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подарявам рамена за чистачки за Мареа 2.0 с моторчето, което не работи - едно пласмасово з.колело се е изяло до половината.Пета врата(Багажник) за брава, цвят тъмно сив.
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    Коментар


      И във форума на Рено има такър раздел,ползвал съм го и е много удобно!
      MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
      ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

      Коментар


        Funakoshi написа:
        Подарявам кабели за свещи за Пунто 1.2 75к.с. - тези са от един колега от тази темасъщо и едни кабели за лада Tesla silicone(чисто нови) стават за Типо без най дългия че не стига(моето Типо го карах с такива и бях много доволенНяма да откажа ако на някой му се намират кабели за свещи за Делта 2 1.6 75к.с.
        ТИПОвските кабеляци стават ли за Темпра?
        Един за всички, всички за мен

        Коментар


          fihi написа:
          Подарявам рамена за чистачки за Мареа 2.0 с моторчето, което не работи - едно пласмасово з.колело се е изяло до половината.Пета врата(Багажник) за брава, цвят тъмно сив.
          Петата врата вече замина.Остават само рамената.
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            fihi написа:
            fihi написа:
            Подарявам рамена за чистачки за Мареа 2.0 с моторчето, което не работи - едно пласмасово з.колело се е изяло до половината.Пета врата(Багажник) за брава, цвят тъмно сив.
            Петата врата вече замина.Остават само рамената.
            Вратата е при мен. Аз съм свалил само третия стоп. Ако на някой му трябва да казва .
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              Имам една кора за багажника от брава с дупки за елипси 6/9 инча - ако някой не иска да реже неговата

              Коментар


                Не знам дали не нарушавам правилата , ама не намерих тема за подаряване на неавтомобилни неща.Ако нещо съм сгафил трийте. Та на въпроса - подарявам 2 папки с материали за начинаещи , интересуващи се от ГСМ мрежи.1.Mobile Networks. Introduction to the GSM Alcatel Network / B9. - Training manual October 20052.Mobile radio solutions Alcatel 9100 BTS description.И двете са издание на Alcatel University. 9100 е кабинета използван в момента в по-голяма част от мрежата на 2 от мобилните ни оператори.Ако няма желаещи ще трябва да ги изхвърля
                Brava 1.6 ELX

                Коментар


                  Подарявам кабели за свещи от пунто ГТ.
                  4 бири и турбината да свири

                  Коментар


                    Funakoshi написа:
                    Подарявам кабели за свещи за Пунто 1.2 75к.с. - тези са от един колега от тази темасъщо и едни кабели за лада Tesla silicone(чисто нови) стават за Типо без най дългия че не стига(моето Типо го карах с такива и бях много доволен)Давам и един 14" монитор (за части) - работи но май имаше нещо за смяна.Няма да откажа ако на някой му се намират кабели за свещи за Делта 2 1.6 75к.с.
                    Кабелите от Пунто-то дали стават и за 1.2 85 16V?
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      трябват ми две дръжки за браво , моите от ден на ден все повече отказват, едвам отварям вратите

                      Коментар


                        Кабелите от Пунто-то дали стават и за 1.2 85 16V?
                        Проверих - НЕ са същите - т.е. няма да станат
                        http://karate-bg.com
                        Пътна помощ в София

                        Коментар


                          Подарявам кабели за свещи от пунто ГТ.
                          Колега може ли да измериш дължината на твоитече като ги гледам може и да станат на Делтата от подписа ми.
                          http://karate-bg.com
                          Пътна помощ в София

                          Коментар


                            blondi_74 написа:
                            трябват ми две дръжки за браво , моите от ден на ден все повече отказват, едвам отварям вратите
                            Имам една дръжка за дясна врата с малко поизгоряла гума.До преди да я сменя си работеше без проблем.Ако искаш пиши да ти я пратя.
                            Bravo JTD 105 '98

                            Коментар


                              Колеги подарявам лява и дясна дръжки за бравa.Работят идеално само са малко нагорели.
                              Seat Ibiza 1.2 12v,ex.Fiat Brava 1.9JTD 105
                              ex bravo 1.6 16v,ex BMW 325 TD
                              ex opel corsa 1.6 16v,ex reno clio 1.2 ex seat ibiza 1.4

                              Коментар


                                Колеги дръжките за брава ги взеха.
                                Seat Ibiza 1.2 12v,ex.Fiat Brava 1.9JTD 105
                                ex bravo 1.6 16v,ex BMW 325 TD
                                ex opel corsa 1.6 16v,ex reno clio 1.2 ex seat ibiza 1.4

                                Коментар

                                Working...
                                X