Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Брава на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравей колега, търся комплект контактни пластини. Намират се между задния капак и купето. Когато затвориш задния капак те контактуват с купето. В дясно е двойка, а в ляво четворка. Трябва ми пълният комплект, тези които са на капака и тези които са на купето. Пиши ми на ЛС и моля дай цена.
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    Коментар


      #17
      sUkI написа:
      Колега с колко еърбега е ?Ако е с 2 ми трябва пластмасата на пасажерския!
      Колега, с два е, но аербега го продавам заедно с пласмаската, сори.

      Коментар


        #18
        T_SHOW написа:
        Здравей колега, търся комплект контактни пластини. Намират се между задния капак и купето. Когато затвориш задния капак те контактуват с купето. В дясно е двойка, а в ляво четворка. Трябва ми пълният комплект, тези които са на капака и тези които са на купето. Пиши ми на ЛС и моля дай цена.
        Ще шрпверя дали ги има и ще и пиша.

        Коментар


          #19
          pkjonny написа:
          sUkI написа:
          Колега с колко еърбега е ?Ако е с 2 ми трябва пластмасата на пасажерския!
          Колега, с два е, но аербега го продавам заедно с пласмаската, сори.
          Съмнявам се,че някой ще го купи , но както и да е ...

          Got nos?

          Коментар


            #20
            ЪП

            Коментар


              #21
              джантетата 14" ли са и продават ли се.ако да евентуалните забележки и ценичка ако може

              Коментар


                #22
                Re: Продавам Фиат Брава на части

                pkjonny написа:
                Здравейте колеги,продавам си фиатчето на части, че малко го удариха ето информацич за него:1.6 16V 103к.с. ; 05.1996г. ; климатик - работещ; ел. стъкла; ел. огледала; оригинално стерео; ABS; AirBagsДвигателят работи перфектно; климатика работи; радиаторите са здрави. продавам я само на части.ако някой проявява интерес тел.: 0888217210е-майл: raddy2887@abv.bgГрешен раздел->Преместена!Модераторски екип на fiat-bg.org
                Трябвами водния радиатор.Цена?

                Коментар


                  #23
                  Re: Продавам Фиат Брава на части

                  sasho_35 написа:
                  pkjonny написа:
                  Здравейте колеги,продавам си фиатчето на части, че малко го удариха ето информацич за него:1.6 16V 103к.с. ; 05.1996г. ; климатик - работещ; ел. стъкла; ел. огледала; оригинално стерео; ABS; AirBagsДвигателят работи перфектно; климатика работи; радиаторите са здрави. продавам я само на части.ако някой проявява интерес тел.: 0888217210е-майл: raddy2887@abv.bgГрешен раздел->Преместена!Модераторски екип на fiat-bg.org
                  Трябвами водния радиатор.Цена?
                  Колега цената му е 60лв.

                  Коментар


                    #24
                    akoto13 написа:
                    джантетата 14" ли са и продават ли се.ако да евентуалните забележки и ценичка ако може
                    Колега, джантите са в много лошо състояние и за това не ги продавам. Поздрави.

                    Коментар


                      #25
                      ЪП

                      Коментар


                        #26
                        pkjonny написа:
                        akoto13 написа:
                        джантетата 14" ли са и продават ли се.ако да евентуалните забележки и ценичка ако може
                        Колега, джантите са в много лошо състояние и за това не ги продавам. Поздрави.
                        А подаряваш ли ги. Може ли снимка на пласмасата на прага на задната лява врата зад водача.
                        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                        Коментар


                          #27
                          dani389 написа:
                          pkjonny написа:
                          akoto13 написа:
                          джантетата 14" ли са и продават ли се.ако да евентуалните забележки и ценичка ако може
                          Колега, джантите са в много лошо състояние и за това не ги продавам. Поздрави.
                          А подаряваш ли ги. Може ли снимка на пласмасата на прага на задната лява врата зад водача.
                          Не, не ги подарявам, а за снимката няма ядове, но ще стане утре, защото днес съм на работа до късно.

                          Коментар


                            #28
                            ЪП-че :D

                            Коментар

                            Working...
                            X