Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Типо на части-ниски конкурентни цени!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    JokeraАми колега по принцип ми се ще да си сложа дискови спирачки отзад.Ама не целия мост да взема.Спирачните апарати+планките който ги захващат за главините+тези кръглите ламарини които уж предпазват диска.Неми е на дневен ред това точно сега,но ако ми обявиш добра цена може да измислим нещо.Ще издиря една тема и ще ти постна снимки кои точно неща ми трябват,но това е общо взето което описах по горе.[/b]
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #47
      +жилата на ръчната+тръбичките Тези неща ще ми трябват за да си го преправя,може и дисковете и накладките да взема ако са в що годе прилично състояние.Ами това е.Кажи ми цена за тези неща на лично.И цена на всичко без дисковете и накладките примерно. :D
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #48
        здр

        Колега не знам какво учакваш от това с дисковете отзат.аз лично от барабан кам диск сам доволен
        Fiat Tipo 1.6

        Коментар


          #49
          Ами очаквам да спира по добре отколкото с барабани.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #50
            Здравейте,

            Интересувам се от дистрибутор на хидравликата на задния мост.Частта,която търся увеличава/прехвърла спирачно масло към задните гуми когато има пасажери или товар.Каква е цената и дали бихте я пуснал с наложен падеж,чрез куриер за моя сметка? Ако е възможно да пуснете снимка,ще съм благодарен! Поздрави

            Коментар


              #51
              Колега "jores1111" имаш ЛС!

              Коментар


                #52
                Бензиновата помпа става ли за 1.4 моно и ако става - цена?

                Коментар


                  #53
                  И тази шайба колега е много важна,че без нея нищо не правя щото при теб я има,а при мен не.
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #54
                    колега "ismail79" продадена е Поздрави!

                    Коментар


                      #55
                      JokeraКолега утре ще ми пращаш нещата нали?![/b]
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        #56
                        кормилната рейка продаваш ли и колко парички и тарси6;хидравлична кормилна рейка
                        karam fiat 1992 tempra karburator
                        0889340995

                        Коментар


                          #57
                          Колега "niki2572" продадена е Поздрави!

                          Коментар


                            #58
                            JokeraКолега цял ден го мисля това с спирачките,до колкото разбрах неможеш да отвиеш гайката на главината.Предпазните ламарини щом са изгнили отпадат-може и без тях.Апаратите си ги откачил и дисковете,тази планка триъгалната от първата ми снимка в по горния пост е жизнено важна,без нея съм за никъде,а и шайбата на последните снимки е важна.Неможеш да свалиш само триъгълната планка и тази шайба.Значи ако неможеш да го продадеш моста ти предлагам да играе тук таме флекса (само ако ти решиш де).Ако решиш да играе флекса ти предлагам един вариант.Виж снимката по долу,ако неможеш да продадеш моста цял и решиш,там където сам отбелязал с черти го врътни с флекса и готово.Аз после с моя флекс ще се заиграя и ще го разпарчетосам.Бих го зел целият мост,ама е много тежък и просто ще ми е цифра еконта.Това е в случай че решиш да се отърваш,пак останалата част на вторични.
                            Fiat Tipo
                            Corsa b комби !

                            Коментар


                              #59
                              Задните спирачни карантиий са за мен Евала колега че си успял да развиеш гайката!Up
                              Fiat Tipo
                              Corsa b комби !

                              Коментар


                                #60
                                Нещата са у мен и всичко е както беше уговорката.Мерси колега.Виж си ЛС-то.
                                Fiat Tipo
                                Corsa b комби !

                                Коментар

                                Working...
                                X