Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат пунто 1.2 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT BRAVO 1.6.16V.

    Коментар


      Мен ме интересува цялата климатична система, здрава ли е, и цена? Искам да я прехвърля на мойто Пунто.

      Коментар


        ves1 написа:
        Мен ме интересува цялата климатична система, здрава ли е, и цена? Искам да я прехвърля на мойто Пунто.
        всичко е здраво и работи.за 120лв ти давам всичко нужно да си го насадиш на колата.
        FIAT BRAVO 1.6.16V.

        Коментар


          ОК. Само да се обедя че ще пасне, че мойто е 1.1 98г. автоматик. А каде се намира, каде мога да го погледна на живо?

          Коментар


            ves1 написа:
            ОК. Само да се обедя че ще пасне, че мойто е 1.1 98г. автоматик. А каде се намира, каде мога да го погледна на живо?
            в Елин Пелин.
            FIAT BRAVO 1.6.16V.

            Коментар


              Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
              FIAT BRAVO 1.6.16V.

              Коментар


                FIAT BRAVO 1.6.16V.

                Коментар


                  аз търся дръжката за шофьорската врата , колко пари ще й искаш ако има
                  ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

                  Коментар


                    климатик за пунто

                    dani kuceto написа:
                    ves1 написа:
                    ОК. Само да се обедя че ще пасне, че мойто е 1.1 98г. автоматик. А каде се намира, каде мога да го погледна на живо?
                    в Елин Пелин.
                    Още едно въпросче? Ти свалял ли си нещо от колата? Защото ще е по добре сам да си го демонтирам, за да видя кое как се монтира и каде стои!

                    Коментар


                      Тази пластмаса без копчета,и десен стоп.цени и за двете

                      Коментар


                        gituli написа:
                        Тази пластмаса без копчета,и десен стоп.цени и за двете
                        за двете 30лв.
                        FIAT BRAVO 1.6.16V.

                        Коментар


                          Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                          FIAT BRAVO 1.6.16V.

                          Коментар


                            Още един въпрос за климатика? Стойката за компресора се стяга от едната страна с болтовете на тампона на двигателя. Тоест стойката е по къса от моята с една дебелина на планката. Оказа се че немога да го монтирам така. На теб да ти е останала тази лявата лапа за тампона на двигателя?

                            Коментар


                              ves1 написа:
                              Още един въпрос за климатика? Стойката за компресора се стяга от едната страна с болтовете на тампона на двигателя. Тоест стойката е по къса от моята с една дебелина на планката. Оказа се че немога да го монтирам така. На теб да ти е останала тази лявата лапа за тампона на двигателя?
                              мисля че лапата беше на купето ама то замина
                              FIAT BRAVO 1.6.16V.

                              Коментар


                                Здравей, цена за задната чистачка с рамото без моторчето и таблото с уредите цени? Може ламда сонда и стъпковото моторче, бензинова помпа и радиатора за охлаждаща течност цени?
                                FIAT PUNTO 1.2 ELX 1995

                                Коментар

                                Working...
                                X