Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ФИАТ МАРЕА 2000 20V HLX комби НА ЧАСТИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колега не ми се чете 11 страници и направо ще те питам дали имаш пластмасата покрай километража и колко пари ще искаш за нея?

    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

    Коментар


      stormi написа:
      Колега не ми се чете 11 страници и направо ще те питам дали имаш пластмасата покрай километража и колко пари ще искаш за нея?
      Колега виж на първа страница в темата. Там има снимка на таблото в едър план. Обясни точно кое искаш, както го виждаш на таблото.Това което виждаш с изключение на волана - всичко стои.

      Коментар


        ценител написа:
        stormi написа:
        Колега не ми се чете 11 страници и направо ще те питам дали имаш пластмасата покрай километража и колко пари ще искаш за нея?
        Колега виж на първа страница в темата. Там има снимка на таблото в едър план. Обясни точно кое искаш, както го виждаш на таблото.Това което виждаш с изключение на волана - всичко стои.
        Колега ей за тая пластмаса става на въпрос заедно с копчетата ми трябва!
        Прикачени файлове

        Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

        Коментар


          Приспособен въздуховод:
          Прикачени файлове

          Коментар


            Снимки на АБС-а:
            Прикачени файлове

            Коментар


              Още снимки:
              Прикачени файлове

              Коментар


                :D

                Коментар


                  Колега,десен фар /пасажерски/ без стъклото и оборудването?трябва ми само задната част ако е здрава?Благодаря предварително

                  Коментар


                    the red one написа:
                    Колега,десен фар /пасажерски/ без стъклото и оборудването?трябва ми само задната част ако е здрава?Благодаря предварително
                    Съжалявам колега, продаден е!

                    Коментар


                      :D

                      Коментар


                        И четирите врати на колата са в отлично състояние,

                        Коментар


                          :D

                          Коментар


                            Някой питаше за барчето с подлакътника - продадено е,

                            Коментар


                              Имам и четири броя зимни гуми Кумху - 185х65х15. Карани са две зими и половина. В добро състояние са. Пробег - около 15000 км. Ако някой проявява интерес - мога да кача снимки.

                              Коментар


                                Чакам оферти!

                                Коментар

                                Working...
                                X