Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам италиански багажник за ски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Сега се прибрах, за това късно отговарям Бравото с рейки ли е отгоре, или с дупки?Трябва да се види на място, защото и аз така уж щях да го нагаждам, щял да стане...ама не.Така че, ако искаш заповядай в жк.Гоце Делчев да пробваш
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #17
      още някой да го продава че се интересувам
      Fiat Punto MK2 Sporting 2001

      Коментар


        #18
        Колега идвай в Бизнес Парка тия дни и да ти го давам Ела с колата да видим дали ще ти пасне, давай 40лв и със здраве. :D Аз така и не го ползвах
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #19
          40 парички :D намира се днес в Бизнес парк София, ако някой дойде обещавам отстъпка до края на работния ден
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #20
            viktorson написа:
            Колеги, да дам един ъп на темата, тъй като вече аз продавам багажника Цената му е 40лв тъй като вече е не знам коя си ръка, не съм го ползвал, тъй като по никакъв начин, не желае да пасне на "гениално" извиващите се рейки на Темпрата. Така че, продавам ски багажник НЕ за Темпра
            Здрасти още ли се продава този багажник, за пунто ми трябва от видин съм 0886912627

            Коментар

            Working...
            X