Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Marea 1.6 16V Bipower 2000 година.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Marea 1.6 16V Bipower 2000 година.

    Данни:Дата на производство - 18 май 2000 г.Дата на регистрация в България: 26 Февруари 2007г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 103 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - СеданПробег - 230 000 кмЦвят - Тъмно зелен металикОсобености:4(5) ВратиAirbag 2 брояЕл. Стъкла 2 брояЗастраховка Каско + Гражданска отговорност 2008КлиматроникМеталикСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключванеАларма МАРККсенонови къси светлиниМетанова уредбаДопълнителна информация:Колата е със сменен ангренажен ремък преди 10000км. Комплект нови зимни гуми. Трябва да се смени ролката на ремъка за климатика защото свири. Нов акумулатор MONBAT Maintenance free 55aH закупен на 11.08.2008г. с гаранция 2 години. Направена е пълна промивка и профилактика на метановата система в оторизиран сервиз на Тартарини в Гърция. Сменено масло и филтри преди 2000 км. За всички сервизирания мога да представя копия от фактури.Интересувам се от бартер за японски автомобил произведен след 1997 г. с доплащане от моя страна в зависимост от състоянието.Цена 6500.00 леваПродавач:Регион: Софиятел.: 0895 440 660 , 0896 30 30 20 , 02/400 50 42 (от 10:00 до 18:30)

    #2
    Re: Продавам Fiat Marea 1.6 16V Bipower 2000 година.

    Супер машина колега имам я същата и аз я продавам...Много икономична кола...Успех с продажбата.
    Fiat Marea 1.6 16v Bipower
    Citroen Saxo 1.6 VTS 90 k.c.
    Citroen Saxo 1.6 16v 118 k.c.

    Коментар


      #3
      Благодаря колега. Аз твоята съм я виждал във Варна и, ако знаеш колко исках бяла...

      Коментар


        #4
        Дам аз във Варна съм виждал само една като моята и тя беше такси хах
        Fiat Marea 1.6 16v Bipower
        Citroen Saxo 1.6 VTS 90 k.c.
        Citroen Saxo 1.6 16v 118 k.c.

        Коментар


          #5
          Цената се коментира в рамките на разумното.

          Коментар


            #6
            6300 лева.

            Коментар


              #7
              Re: Продавам Fiat Marea 1.6 16V Bipower 2000 година.

              Дай да видим как стоят бутилките и Пълначката. Къде е това отзад то на всички коли е отзад не съм видял на някоя да е на предната броня. Имам интерес ----------------------------http://netsis.info Мойте две зверчета: ФИАТ БРАВО 1.6 16v 103 hp FIAT Punto 99` 1.2 SPI FIRE engine kilarМодераторРегистриран на: 03 Ное 2004 Мнения: 300 Местожителство: Kюстендил / София ж.к. Люлин 2000 Fiat Marea Пуснато на: Сря Авг 27, 2008 10:12 pm Бутилката е една - 88 литра. Марката предполагам е FABER. Пълначката е до пълначката за бензин. А и бутилката няма как да се види, защото има една коруба която я покрива. Има само сервизен отвор за спиране на метана. Метановия инжекцион е TARTARINI. По снимките съдя, че колата е с фабричен метан. ----------------------------Marea 100 16v BIpower FIat-ът е Fiat когато е на път! Жената е жена когато я е...т! Завинаги един от нас. Обичаме те!!! R.I.P "Svetlion" Gangsta88Кара Фиатче 126Регистриран на: 22 Фев 2008 Мнения: 63 Местожителство: Варна 04 Варненчик Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 6:48 pm фабричен е да но колата е ПРОДАДЕНА!! ----------------------------Fiat Marea 1.6 16v Gangsta88Кара Фиатче 126Регистриран на: 22 Фев 2008 Мнения: 63 Местожителство: Варна 04 Варненчик Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 6:52 pm Колега infineon ако наистина имаш интерес за мареа с заводски метан може да се обарниш към http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...hlight=bipower Тази е съшата като моита Успех с продажбата колега
              Fiat Marea 1.6 16v Bipower
              Citroen Saxo 1.6 VTS 90 k.c.
              Citroen Saxo 1.6 16v 118 k.c.

              Коментар


                #8
                Благодаря ти колега. Ако човекът има интерес да пише тук, пък цената ще я изкоментираме Още веднъж благодаря!

                Коментар


                  #9
                  Това е изминато с едно зареждане.Има метан за още около 15 км. Само градско- Софийско. 17 лева.6100 лева.

                  Коментар


                    #10
                    Кое по- точно ви плаши в тази кола колеги?

                    Коментар


                      #11
                      Че трябва да продам две като моята за да мога да си я позволя, и колко км трябва да навъртя за да има смисъл - това ме притеснява. Инъче серийното метанче е много примамливо. Знам, че не може хем това в онова - хем душата в рая.
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        #12
                        То това като е в онова, душата е близо до рая, а иначе си струва всеки изминат километър, защото е на три пъти по-ниска цена. Тогава пък ще вземеш да караш три пъти повече - имам един приятел, който си взе метанова Мареа и за два месеца е направил 10 000 километра.
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #13
                          Ценичката се коментира, относно това колко трябва да изминеш за да се избие- ами според зависи, кой колко кара, къде кара. Аз я взех за 8000 миналата година като имаше неща за правене по нея и стъпи някъде на 9 с обслужване и малки ремонти. И продължавам да си мисля, че си струваше последната стотинка. Пък по мои сметки за година експлоатация съм някъде 2000-3000 лв. на кяр от тоз метан. Сигурно ще си зададете логичният въпрос "Защо аджеба се продава?", ами продава се защото се налага да си купя комби и като цяло искам кола с по- голямо ДВГ към 2500 куб./см пък и спрях градското движение

                          Коментар


                            #14
                            Ето снимки на интериора, за колегите които се интересуват. Цената се коментира още на място при оглед.

                            Коментар


                              #15
                              6000 лева

                              Коментар

                              Working...
                              X