Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиатче 1.6 бензин-на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tornado написа:
    Очарован съм от вида на левия преден калник.Как може такава ръждилка.Извинявам се за спама.
    -това е щот не си чувал за калник от морга-колега.... :D :D :D

    Коментар


      #17
      paparazzo желая от теб да погледнеш предишната страница и да ми дадеш отговори на въпросите. Все пак сме в тая тема да въртиме далавера а не да си пишеме само
      Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
      Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

      Коментар


        #18
        Тони_Казичане написа:
        Праговете от страни какви пари искаш за тях и приблизително в какво състояние са Задния спойлер в комплект с задния капак какви пари са ти-капака е продаден...Шофьорската седалка има ли лосчета за настройка на седлото-не нямаИма ли барче при скоростния лост и ако има то до къде стига-и до къде да стига бе колега-само се чудя...Пиши ми на ЛС за всяко нещо за да си правя сметките и също ако може и град да ми кажеш за да видя дали ми е близо-еми не четеш ли София...

        Коментар


          #19
          За същия цитат говоря
          Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
          Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

          Коментар


            #20
            -аве колега па седни прочети цитата-виж,че съм писал там....

            Коментар


              #21
              -още има части за продаване.... :D :D

              Коментар


                #22
                fozio написа:
                Трябват ми 2 мигача бели ляв и десен и антена ОРИГИНАЛНА и цени разбирасе пък ако може и без тях пак става
                А аз още си чакам отговора

                Коментар


                  #23
                  -еми колега не си четеш личните-сори..-антена няма..-мигачите са бели,но имат леки забележки...-и си в Пловдив не може да ги видиш лично...

                  Коментар


                    #24
                    Преден капак и решетката. Читави ли са и какви пари им искаш
                    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
                    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

                    Коментар


                      #25
                      UP

                      Коментар

                      Working...
                      X