Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо 1.4 моно на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Въпреки, че това ми е първото мнение отдавна съм редовен посетител в сайта. И аз съм със същото Типо само където е малко по-младо :D 11.93 Интересува ме цена на 2-те задни главини и бензинова помпа. Аз съм Бургас, така че няма проблем с транспорта.
    Фиат Палио комби 1.2 73 коня

    Коментар


      #17
      бензиновата помпа не бачка, не знам дали е изгоряла или просто има някакъв токов пробем, но не исам да продавам неработещи части. Цялото задно окчване ще го дам за 30 лв. в това влиза мост, барабани, спирачки и т.н.. амортесьорите не мисля, че си заслужават и затова не ги слагам в сметката.
      Shit happens, sometimes...
      Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
      Marea 1.8 HLX - червена като аватара

      Коментар


        #18
        Ок! навит съм. Пиши ме сигурен но чаркалъците ще ми трябват до Великден (ако имаш възможност) , че почивките в края на месеца смятам да забягна с Типо-ка из България. И последно да попитам (знам че е слабо място но евентуално работи ли механизма за задна чистачка) Ако се сетя за още нещо ще пиша.
        Фиат Палио комби 1.2 73 коня

        Коментар


          #19
          колега, кажи цена за преден десен калник и бензиномера отзад в резервоара.
          ITALIAN POWER & RUSSIAN MUSCLE

          Коментар


            #20
            ivjordan кога ще имаш възможност да ми продадеш задния мост , че ще ми трябва и време за да ремонтирам Типо-ка. По Великден колата ми трябва да е "пушка".
            Фиат Палио комби 1.2 73 коня

            Коментар


              #21
              Има още много незаявени неща
              Shit happens, sometimes...
              Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
              Marea 1.8 HLX - червена като аватара

              Коментар


                #22
                Колега, на мен нали ми запази резисторния блок?
                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                BMW X3 3.0D Aut

                Коментар


                  #23
                  Колега, интересува ме предното окачване, хидравличната рейка и помпа (ако са такива)
                  FIAT TIPO 1.6 i.e DGT 149С2.046

                  Коментар


                    #24
                    Удара засегна предна лява гума, така че окачването е разбито, поне от тази страна и не мисля, че си заслужава да се продават отделни части от него, а и така или иначе потропваше това-онова. Хидравличната помпа също виеше по малко, а доколкото знам, рециклирането и е стотина лева, та положението е същото - никой не искам да набутвам.Резисторния блок го имам предвид.
                    Shit happens, sometimes...
                    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                    Коментар


                      #25
                      Интересува ме задна лява врата (необурудвана), цялата средна пластмасова конзола (барчето) и жабката.
                      Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                      Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                      Коментар


                        #26
                        Вратата за 25 лв. я давам, но има малко ожулено, че преди време падна камък от камион и ме удари някъде там, жабката - 10, барчето не съм съвсем сигурен, дали е здраво, че разни пластмаси по таблото се счупиха от удара, но ако е здраво - 20 за него. Вратата ще я дам с оборудването за същата цена, тъй като не ми се занимава да я разглобявам.
                        Shit happens, sometimes...
                        Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                        Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                        Коментар


                          #27
                          здравей, колега трябва ми бравата на лявата врата, ако може да я снимаш да видя дали става, че има няколко модела и не мога да намеря за мойто типо.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #28
                            Ами, има няколко проблема, не мога да я снимам, щото колата е в Бургас, а аз в София. Освен това, лявата врата е тотално разкривена и не се отваря и не знам дали изобщо ще може да се свали цяла тази брава. Ако може, ще я сваля и ако ти върши работа ще ти я дам срещу 10 пари.
                            Shit happens, sometimes...
                            Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                            Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                            Коментар


                              #29
                              Сега си дадох сметка, че едрогабаритни части като калници, врати и т.н. няма как да ги кача в марийка, така че тия неща отпадат от обявата, освен ако няма желание за получаване на място в гр. Бургас. Е, то това си е повод да се посети един от най-красивите градове в България, но все пак, да говорим за преносимите чаркове. За другите вече съм казал, налични са в Бургас, к-с. Меден рудник.. Е, може и да натоваря нещо едрогабаритно, но условието е да се събере в Марея-та без да ми пречи да шофирам. Обявата приключва след 6 дни. След това всичко отива на боклука.
                              Shit happens, sometimes...
                              Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                              Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                              Коментар


                                #30
                                дали моите "малки"задни калници ще влезнат в марийката

                                Коментар

                                Working...
                                X