Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полиш и Спрей за защита

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ние с него ще се разберем няма проблеми.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #32
      Случайно дали ще прескочи един комплект и за мен? Yellow_Flash_Colorz_PDT_20
      Fiat Punto 1.7TD
      Mazda 626 2.0
      Fiat Croma 2.4 Multijet

      Коментар


        #33
        А за София, какво правим? Yellow_Flash_Colorz_PDT_21

        Коментар


          #34


          Добре значи правим следното Всеки който иска да ми прати данните , аз ще ги събера и ще видя кой от къде е ! който иска му го пращам само за него който иска го комбинирам с някой друг като аз ви казвам кой е от вашия град и ако искате ви комбинирам ако не пращам отделно ще взема 20 комплекта за сега желаещите са точно толкова ако някой не се е отказал

          Коментар


            #35
            Един и за мен!!! Двама ставаме за Варна!
            Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

            Коментар


              #36
              колега, пиши ме и мен .

              Коментар


                #37
                И аз искам.
                Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
                GPS-5"+iGO Navigation

                Коментар


                  #38


                  PASSARELLA написа:
                  А за София, какво правим? Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
                  Пращаме с куриер както на всички останали

                  Коментар


                    #39
                    Re:

                    komshiqta написа:
                    ще взема 20 комплекта за сега желаещите са точно толкова ако някой не се е отказал
                    Посиране има отказване няма!
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                    Коментар


                      #40
                      Re: Полиш и Спрей за защита

                      и за мен един

                      Коментар


                        #41
                        Пиши и мен 1 брой ... на л.с. ми пиши да се разберем как ще стане с куриера работата (ако има още място де )

                        Коментар


                          #42


                          така хора очаквам включване от тези които искаха за сега са ми изпратили данни само тези хора трябва да ги пратя най късно във вторник ако някой се е отказал да казва защото жлаещи има аз съм вече на родна земя и всичко е в режим на очакване оставям си моя номер и първите 13 които ми се обадят + изброените по долу получават комплектите 0898 49 69 23PlastexBAI MILEval_mcraeкарлово mitenceto89rado_nikolovLane_staleydani389

                          Коментар


                            #43
                            аз не съм се отказал пращай смело

                            Коментар


                              #44
                              Re:

                              komshiqta написа:
                              така хора очаквам включване от тези които искаха за сега са ми изпратили данни само тези хора трябва да ги пратя най късно във вторник ако някой се е отказал да казва защото жлаещи има аз съм вече на родна земя и всичко е в режим на очакване оставям си моя номер и първите 13 които ми се обадят + изброените по долу получават комплектите 0898 49 69 23PlastexBAI MILEval_mcraeкарлово mitenceto89rado_nikolovLane_staleydani389
                              За Варна ги засилвай смело на моите данни, разбрали сме се с @dani389, ако ги пуснеш утре, вдругиден са при нас, но няма да те притесняваме, когато ти е удобно, тогава ги прати, може би ще ти е по-удобно за всички градове с едно ходене
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                              Коментар


                                #45
                                Re:

                                komshiqta написа:
                                така хора очаквам включване от тези които искаха за сега са ми изпратили данни само тези хора трябва да ги пратя най късно във вторник ако някой се е отказал да казва защото жлаещи има аз съм вече на родна земя и всичко е в режим на очакване оставям си моя номер и първите 13 които ми се обадят + изброените по долу получават комплектите 0898 49 69 23PlastexBAI MILEval_mcraeкарлово mitenceto89rado_nikolovLane_staleydani389
                                даваи и за габрово

                                Коментар

                                Working...
                                X