Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за Браво 2.0 ХГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    toko написа:
    дай телефон да ти звънна!
    0888500747 - Николай
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    Коментар


      #17
      blader написа:
      toko написа:
      дай телефон да ти звънна!
      0888500747 - Николай
      ще ти звънна в петък, да се видим в събота п.п. пусни ми едно л.с. с цените на предния фар зя мъгла /халогена/ и кората!
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #18
        az si tursya predna bronya za bravo HGT i zadna chistachka, tam otkadeto si kupil dali imash predstava dali imatmersi predvaritelnokrum_ktk@hotmail.com
        SASTEZATEL

        Коментар


          #19
          сори, непрочетох правилата /естествено/. исках да попитам blader от коя морга е купил частите за HGT и дали е обърнал внимание за предна броня и задна чистачка за съштото.мерси предварително krum_@hotmail.com
          SASTEZATEL

          Коментар


            #20
            blader написа:
            Това са частите за Браво 2.0 ХГТ, които имам и съответно парите, които им търся. При интерес на лични, nikirolboy@yahoo.com или 0888500747 - Николай:1. Спирачни апарати с дисковете с датчика за АБС - 100лв (ляв и десен по отделно)2. Полуоска с каретата - 80лв (лява и дясна поотделно)3. Макферсон (амортисиор Монрое+пружина) - 60лв (единя, общо 120лв)4. Десен калник+мигач 60лв (евентуално става за Мареа)5. Халоген 50лв -- мисля че става за всички видове Браво/Брава/Мареа (може и малко скъп да го давам, но пък те се чупят доста а не знам от каде ако се счупи моя бих го взел за по-малко пари)NB:Частите са втора употреба, но изглеждат в много добро състояние, но не мога да кажа на колко километри са, ако някой има интерес може да се обади да ги види и да си прецени дали му вършат работа.
            Останаха:1. Спирачни апарати с дисковете с датчика за АБС - 100лв (ляв и десен по отделно)2. Полуоска с каретата - 80лв (лява и дясна поотделно)3. Халоген 50лв -- мисля че става за всички видове Браво/Брава/Мареа4. Пета за двигателя (идея си нямам колко върви)
            FIAT Bravo 1.6 16V '97

            Коментар


              #21
              [quote="blader"]
              blader написа:
              Това са частите за Браво 2.0 ХГТ, които имам и съответно парите, които им търся. При интерес на лични, nikirolboy@yahoo.com или 0888500747 - Николай:1. Спирачни апарати с дисковете с датчика за АБС - 100лв (ляв и десен по отделно)2. Полуоска с каретата - 80лв (лява и дясна поотделно)3. Макферсон (амортисиор Монрое+пружина) - 60лв (единя, общо 120лв)4. Десен калник+мигач 60лв (евентуално става за Мареа)5. Халоген 50лв -- мисля че става за всички видове Браво/Брава/Мареа (може и малко скъп да го давам, но пък те се чупят доста а не знам от каде ако се счупи моя бих го взел за по-малко пари)NB:Частите са втора употреба, но изглеждат в много добро състояние, но не мога да кажа на колко километри са, ако някой има интерес може да се обади да ги види и да си прецени дали му вършат работа.
              Останаха:1. 2те главини с спирачни апарати, с дисковете, с датчика за АБС(датчика е един, другия го продадох) + полуоските с каретата 250лв общо2. Халоген с крушката 45лв3. Пета за двигателя
              FIAT Bravo 1.6 16V '97

              Коментар


                #22
                На никой ли не му трябват въпросните части Нова цена:1. 2те главини с спирачни апарати, с дисковете(почти нови ),накладките, датчика за АБС(датчика е един, другия го продадох) + полуоските с каретата 220лв общо2. Халоген с крушката 40лв3. Пета за двигателя
                FIAT Bravo 1.6 16V '97

                Коментар


                  #23
                  Можеш ли да направиш снимка на датчика и да я качиш тук за да видя дали е същият тип, като моя?
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #24
                    blader написа:
                    На никой ли не му трябват въпросните части Нова цена:1. 2те главини с спирачни апарати, с дисковете(почти нови ),накладките, датчика за АБС(датчика е един, другия го продадох) + полуоските с каретата 220лв общо2. Халоген с крушката 40лв3. Пета за двигателя
                    само 2та апарата с накладките и дисковете???ще ги спазариме ли
                    _______________________________________
                    0885261834

                    Коментар


                      #25
                      Vladim написа:
                      Можеш ли да направиш снимка на датчика и да я качиш тук за да видя дали е същият тип, като моя?
                      По принцип мога да го снимам, но се пробвах да видя дали може да се свали, като другия който успешно бях свалил, уви тоя е клеясал и не може да се свали без да се счупи За съжаление дори да е същия (което ме съмнява ) не мога да ти помогна
                      FIAT Bravo 1.6 16V '97

                      Коментар


                        #26
                        Selqatin написа:
                        blader написа:
                        На никой ли не му трябват въпросните части Нова цена:1. 2те главини с спирачни апарати, с дисковете(почти нови ),накладките, датчика за АБС(датчика е един, другия го продадох) + полуоските с каретата 220лв общо2. Халоген с крушката 40лв3. Пета за двигателя
                        само 2та апарата с накладките и дисковете???ще ги спазариме ли
                        По принцип ми се иска да ги дам комплект на някой, да ми се махат от главата, ама кажи колко даваш, пък може и да стане
                        FIAT Bravo 1.6 16V '97

                        Коментар


                          #27
                          blader написа:
                          По принцип ми се иска да ги дам комплект на някой, да ми се махат от главата, ама кажи колко даваш, пък може и да стане
                          Мене другите работи не ми требват,щото съм със Пунто,а не с браво Дай цена на Л.С.,ние и зимата бехме говорили за тея спирачки
                          _______________________________________
                          0885261834

                          Коментар


                            #28
                            Selqatin написа:
                            Дай цена на Л.С.,ние и зимата бехме говорили за тея спирачки
                            Писал съм ти на лично
                            FIAT Bravo 1.6 16V '97

                            Коментар


                              #29
                              bladerхалогеена има ли значение дали е ляв или десен на мен ми трябва ляв и ако го дадеш за 30 лв, а транспортните разходи от мен
                              Fiat Marea 1,9TD100

                              Коментар

                              Working...
                              X