Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чистачки от 35 до 60 см. Arexons /made in italy/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    tyson написа:
    За Браво 99 г. какви размери ще ми трябват? И аз искам 2 броя ?
    Имам 9 лв. бр. skype:evrobom

    Коментар


      #17
      GTipo написа:
      Petrov написа:
      GTipo написа:
      evrobom написа:
      Disturbed написа:
      За Фиат Темпра колко сантиметра ми трябват ? С оригиналните рамена съм. Имаш ли такива ?
      Колега по каталог ти ги дава 51см., ама аз доколкото си спомням на Темпичките чистачката се сменя заедно с рамото!!!
      На преди 93-та са само чистачки, еднакъв размер. След 93-та се слагат само пера. Перата на champion примерно струват около 16лв, чистачките за стария модел 31-32.
      Извинявам се за офф-аКолега в грешка си, моята беше набор 91 и беше с цели рамена!
      Това е по каталозите, като отидеш да търсиш, ще видиш в каталога точно това. Твоите може да са сменявани, то и аз мога да си сложа от старите, но тези си ме кефят
      Не разбрах нищо, колеги, вижте на аватара ми. Това е моя фиат. Един приятел ми каза, че се сменявали целите рамена и затова са по скъпи ?! Направо един simple отговор, колко пари ми трябват да си оправа чистачките и дали колегата продава такива.

      Коментар


        #18
        врябва ми рамо за задна чистачка и чистачка за фиат мареа комби, имаш ли, цена

        Коментар


          #19
          Аз и тук да питам имаш ли 65см. в наличност да мина през магазина ... много съм доволен от тези дето ги взех за мой то браво

          Коментар


            #20
            То всичко хубаво, ама колегата автор на темата да я коригира заглавието, че става дума само за София, защото в проведения между нас разговор стана ясно, че не му се занимава с куриери и т.н. и стока само срещу пари дава.
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #21
              Да колега имам 65см. в наличност ..tyson поправих си тема става дума само за София ... нямам време да ходя да се занимавам с куриери ... аз ти казах ако искаш обадисе изпрати куриера при мен и ще му ги дам ... ама аз да ходя нямам време сори

              Коментар

              Working...
              X