Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сгъваеми автоключове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега, а в цената влиза ли и имобилайзера в ключа? И, ако не е колко е с него?

    Коментар


      #17
      цената с чипа ще е 75 лв., ако е до 98-99 г. колата

      Коментар


        #18
        Тука имаше един колега, който се занимаваше с такива неща, я нека той да си каже цените за подобно нещо. Иначе и аз съм навит!!!

        Коментар


          #19
          няма проблем Весело посрещане на новата година !

          Коментар


            #20
            А имобилайзера който е в оригиналния син ключ на фиат може ли да влезе там?

            Коментар


              #21
              може няма никакъв проблем

              Коментар


                #22
                Днес като взех Бравчо установих ,че и двете му дистанционни за алармата са точно такива със сгъваеми ключове.Най-хубавото е ,че заготовките за ключа не са използвани още иостава само да мина през ключар да ги нареже.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #23
                  има аларми с такива дистанционни, но като външен вид и качество нямат много общо , не го приемай като някакъв вид провокация обикновено са с заготовка за рено или тойота ако ти е алармата ийгълмастър или джордан , но колега ключар може да ти присади фиатова. после до диодчето отпред като разглобите дистанционното поставете чипа със по-тясната страна напред и ще можеш да си караш колата с него дано съм ти бил полезен

                  Коментар


                    #24

                    Коментар

                    Working...
                    X