Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми с джанти 14" - 5бр.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми с джанти 14" - 5бр.

    Продавам 5бр гуми + 5бр. джанти от Ланчия 4х98 мисля че са , 120лв комплекта.Две от гумите са перфектни , зимни , Тигар на 1 сезон.Не съм проверявал на вулканизатор състоянието им , но който иска може да си ги провери. Снимки: http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...?p=61135#61135 тел. 0877079736 Намират се в Божурище

    #2
    Само джантите за 50 кинта даваш ли

    Коментар


      #3
      Колко искаш на зимните(само гумите)?И ако знаеш дот.Точно този размер ми трябва.
      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

      Коментар


        #4
        maiden написа:
        Само джантите за 50 кинта даваш ли
        Ами може да измислиме нещо , ама демонтажа на гумите от джантите е от теб
        Колко искаш на зимните(само гумите)?И ако знаеш дот.Точно този размер ми трябва.
        ДОТ-а трябва да го погледна , но мисля че са на около 2 години.Ако maiden вземе джантите , всичките гуми мога да ти ги дам за 90 , само зимните за 70лв

        Коментар


          #5
          Ок ще чакам да кажеш какво е станало.70 лв.твърда цена ли е?
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар


            #6
            Съжалявам , зимните гуми са продадени. Сега останаха 5бр.джанти с 3 гуми на тях в не много добро състояние , но ставащи.Ако някой иска 70лв всичко + бонус - крик и ключ за гумите , ако иска и болтовете

            Коментар


              #7
              Ако даваш гумите и джантите за 70лв ги однасям като куцо пиле домат.

              Коментар


                #8
                Имаш ЛС!

                Коментар


                  #9
                  ако 1115 се откаже, искам джантите, ама само тях. не ми трябват гуми.
                  "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                  Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                  Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                  Коментар


                    #10
                    Synthy написа:
                    ако 1115 се откаже, искам джантите, ама само тях. не ми трябват гуми.
                    На опашката, моля

                    Коментар


                      #11
                      Ако за мен става въпрос, че имам ЛС - то има явно бъг в форума защото не съм получавал.Ако можеш пак да ми го пратиш.

                      Коментар


                        #12
                        Продадени

                        Коментар

                        Working...
                        X