Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BRAVO 1.9 JTD- Нов внос цена 5500-Продадено

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BRAVO 1.9 JTD- Нов внос цена 5500-Продадено

    BRAVO 1.9 JTD- Нов внос цена 5500 КлиматроникАir bag-sел.стъкла ел.огледалалята джантаЦвят-ЧЕРЕНЗа повече информация на тел. 0898 474407ЗА ВСИЧКИ ОТ ФОРУМА 10% ОТСТЪПКАКолата се намира ж.к. кр.поляна за повече инфо. пишете във форума.или на л.с.Продадено моля модераторите да изтриете обявата благодаря.
    Прикачени файлове

    #2
    Re: BRAVO 1.9 JTD- Нов внос цена 4900

    harron написа:
    BRAVO 1.9 JTD- Нов внос цена 4900 ОЧАКВАН ВНОС????1999г. Клима.Аir bag-sел.стъкла ел.огледалалята джантаЦвят-Т.СИН0898474407ОЩЕ Е В ИТАЛИЯ ВЕДНАГА ЩОМ ПРИСТИГНЕ ЩЕ КАЧА СНИМКИ ???Възможност за виждане на автовоза за повече инфо. пишете във форума.или на л.с.

    Коментар


      #3
      Извинявай за офф-а колега, ама как цената е такава само ако има интерес. Интерес към какво...?към даните които си дал имам интерес, но без да видя колата 5 хилки не мога да прежаля. Като пуснеш снимки /най-малко/, можем да говорим за ИНТЕРЕС.Успех с продажбата

      Коментар


        #4
        еми то затова е такава цената да я вземеш преди да си я видял и после не се знае знае ли се
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Предполагам в зависимост от това дали ще има интерес към колата или не може да и запази място в някоя автокъща. И ако има интерес към колата просто няма да го направи и ще се надява да я продаде така. Щом има възможност да се види още на автовоза не виждам къде е проблема. Просто човека явно сондира почвата. Никъде не видях да пише че иска парите предварително ...
          Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

          Коментар


            #6
            ok

            Благодариа на KКP за подкрепата точно така никои не желае пари напред просто искам да намериа заинтересован който си търси такъв автомобил и щом доиде камиона я вижда и ако я хареса я копува цената не е ниска според мен е нормална и реална за мен колата е перфектна. Ако има някои които иска Браво JTD и не си е намерил то офертата е за такива като него.Благодаря колеги за мненията :D

            Коментар


              #7
              ok

              колата пристигна и е възможно да се види за всички желаещи

              Коментар


                #8
                Ре: ок

                harron написа:
                колата пристигна и е възможно да се види за всички желаещи
                Еми аз живея близо и ще ти доведа човек които иска да кара такава,ама защо не пишете кога са произведени колите като продавате бе хора?
                FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
                FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
                LANCIA Ypsilon Elefantino blu
                http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
                http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

                Коментар


                  #9
                  ok заповядаите званни ми само преди това.

                  Коментар


                    #10
                    А бартер с бензиново Браво? С доплащане де... от моя страна, разбира се!!!П.С. Ей я и мойта (малко мръсничка ама нема как)1.6 16v, 96-та с климатикСвиркай ако бартеросвате!
                    Прикачени файлове
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #11
                      ок

                      съжалявам но бартер не ме устроива няма какво да го правя бензиновото Браво но пък за сметка на това цената на колата ми е перфектна за всички желаещи за дизелово браво. :D )))

                      Коментар

                      Working...
                      X