Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВНОС НА АВТОМОБИЛИ ОТ ИТАЛИЯ МОЖЕ И ПО ПОРЪЧКА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    ruNNer написа:
    B.a.a.L. написа:
    Колеги подновявам темата :D внос утре :фиат брава 2бр 1.6 16в 2000,2001 клима
    Може ли да кажеш подробности за тези ?Цени , модел ?И кога ти пристигат утре че аз ще съм в Сливен между 14 и 16 часа ?
    Има вероятност да не дойдат днес още са на границата тази 2000г е 5700, 2001г е 5800 колите така или иначе ще са тук най-късно утре
    Putno gt powa

    Коментар


      #77
      как процедирате ако искам точно определен модел кола и т.н . ???предлагате ли услуги като пътуване и избор на място на автомобил от клиента ! преди можеше да се кара с картонени номера с маркер надписани ,ама сега не знам как стоят нещата ??искам пасат 4 ,автоматик ,типтроник ,кожен салон ,светъл на цвят ,дизел ,от 98 нагоре !
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #78
        Такава услуга не предлагаме, а що се отнася за кола по поръчка няма порблеми ,по принцип само трябва да намерим колата да е в добро състояние и да е на цена разбира се :D
        Putno gt powa

        Коментар


          #79
          B.a.a.L. написа:
          фиат браво 2бр 1.6 16в 1998,1999 килма VW голф вариант 1995 1.6 климаVW polo вариант 1998 1.4 пежо 206 1.2 клима 1999
          Интересуват ме тези. Може ли малко повече информация на лично? Благодаря!

          Коментар


            #80
            интересува ме FIAT BRAVO 1.9 JTD, има ли, кога се очакват (ако се очакват) и на каква цена (ориентировъчно)

            Коментар


              #81
              здр.

              Здравей.Извинявам се ,че ти отнемам от времето ,защото виждам ,че всички коли са новички.Аз искам да попитам дали можеш да намериш фиат уно 1.3 турбо е.и. мк1 що годе читаво(държа на добър двигател),без никакъв тунинг по него(търся максимално приближаващо се до оригинала).Година,цвят и екстри странични от модела не са от значение.С електронното табло е за предпочитане.Та мисалта ми е,ако можеш да намериш такова -колко ще струва?
              FUTie!!!

              Коментар


                #82
                B.a.a.L. намират ли се Punto Abarth sled 2000 ? И за какви пари иде реч + -

                Коментар


                  #83
                  on4o написа:
                  B.a.a.L. намират ли се Punto Abarth sled 2000 ? И за какви пари иде реч + -
                  Имам ХГТ 2001 с всички екстри 1.8 16в 130 кс цена 10000лв
                  Putno gt powa

                  Коментар


                    #84
                    много пари ...

                    Коментар


                      #85
                      Интересуваме ако има ТИПО 2.0 16v,ABS и клима,и да не е бяло.Чакам ако изпадне читаво купувам.

                      Коментар


                        #86
                        ако намерим ще ти кажа веднага
                        Putno gt powa

                        Коментар


                          #87
                          А меткаш ло по едно око за парговете за 145 Куве или Джуниър,бяхме говорили ако се сещаш ако изпадне нещо взимай ги веднага ще ги купя
                          Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                          Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                          Ventura garage

                          Коментар


                            #88
                            прагове нямам но сега идва цял джуниар :D
                            Putno gt powa

                            Коментар


                              #89
                              PUNTO - 4 врати.

                              Искам да купя едно Пунто - години поне да е около 95-97, за екстри много не държа, но ел. пакет е добре дошъл (ELX). Задължително да е с 4 врати и разбира се - технически да е ОК.Склонен съм да приема малки драскотини и забележки по външния вид (но не и ръжда и удар), за сметка на по-добро техн. състояние. Двигател: малъл - 1 и малко бензин например. Не съм много сигурен дали да вземам дизел, но ще имам предвид, ако изкочи нещо такова.Имате ли предложения?е-майл: gogosha@mail.bg, GSM: 0888772236, Tel.: 02/9546507.Можете да пращате направо оферта + снимки на мейла.Ако цената е разумна съм готов да го взема веднага .А мога и да изчакам малко за доставка, ако сте concessionaria. Да не е бяло на цвят.

                              Коментар


                                #90
                                Искам да попитам за ориентировъчни цени на Фиат Стило 1.8 16в - 5 врати след 2002 година и на Фиат Брава 1.8 16в какви ценички ще легнат .Благодаря предварително
                                Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
                                Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

                                Коментар

                                Working...
                                X