Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

XENON системи за всички автомобили

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    XENON системи за всички автомобили

    Здравейте,Предлагаме ксенонови системи за вграждане във всички видове автомобили. Системите са пълен комплект и включват всичко необходимо за надграждане до ксенонови фарове.1 година гаранцияцена на единичните системи 380 лв.За повече информация:www.xenon-bg.netinfo@xenon-bg.net0888 795 001 - Николай

    #2
    опареклама
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Като станат по 150-200лв. каквато е реалната им цена ще се купя. На този етап мисля, че са назаслужено скъпи!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Vladim написа:
        Като станат по 150-200лв. каквато е реалната им цена ще се купя. На този етап мисля, че са назаслужено скъпи!
        Не искам да те разочаровам, но на този етап цените няма как да паднат толкова. Освен, ако в БГ не започнат да се продават същите обеми както в САЩ и то пак ще говорим за най-ниското качество комплекти...

        Коментар


          #5
          Мисля че Владим е прав в Германия ксенона стува от 60 до 100 евро в зависимост колко келвина е скоро мой братовчед си купи с международна гаранция 24 месеца или 60000 километра . Но там са по евтини защото покупателната способност на немците сигурно е по малка или хората там не искат от продажбата на един комплект ксенон да изкарат пари за два.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            www.xenon-bg.net написа:
            Не искам да те разочаровам, но на този етап цените няма как да паднат толкова. Освен, ако в БГ не започнат да се продават същите обеми както в САЩ и то пак ще говорим за най-ниското качество комплекти...
            Търпелив съм, бърза работа нямам! Сигурен съм, че цените ще паднат доста по-бързо, отколкото предполагаш.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Абе какво се занимавате с глупости Хората продават ксенон на тази цена, който иска купува, който иска само гледа А който иска си поръчва от Германия да му докарат Никой на сила не Ви кара да купувате Ако все пак сте мераклии, човека Ви подсказа Съберете се 15-20 човека, които искат ксенон и му искайте цена тогава 100% ще смъкне надолу с 30-40лв. Аз лично бих си сложил, но не на тази кола, все пак колата струва 3-4000лв. и не си заслужава А за служебната няма да дадат пари
              http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
              Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
              FIAT Punto 02' 1.9 JTD
              FIAT Punto 99' 1.7 TD

              Коментар


                #8
                dani389 написа:
                Мисля че Владим е прав в Германия ксенона стува от 60 до 100 евро в зависимост колко келвина е скоро мой братовчет си купи с международна гаранция 24 месеца или 60000 километра . Но там са по евтини защото покупателната способност на немците сигирно е по малка ,или хората там не искат от продажбата на един комплект ксенон да искарат пари за два .
                Това колко келвина е не влияе на цената по никакъв начин...!!!Ако човек влезе в немския e-bay ще види два вида китове:1. Такива, които се изпращат от Хон Конг или САЩ на цени около 90Е + 35Е транспорт до България. Подобен комплект особено след 01.01.2007г. задължително ще бъде спрян на митница и ще му бъдат начислени митни сборове и ДДС. Ако нещо не работи транспорта на дефектната част обратно до прадавача ще ви струва още колкото половин комплект.2. Такива, които са на склад в Германия. Цените започват от 140Е + най-малко 17Е за транспорт. Проблема с гаранцията и обратният транспорт си остава.Така, че всеки може да си предцени...

                Коментар


                  #9
                  Подкрепям напълно колегата Vladim. Само преди няколко месеца се говореше за цени от над 600 лева и даже трудно можеше да се намерят комплекти. Сега - 380 лева. Ами дай боже след още няколко месеца и 250 лева, а и идва лятото, светлата част на денонощието е по-голяма.
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    #10
                    Опа, на всичкото отдолу има и
                    Цената на монтажа е между 30 лв. и 50 лв. в зависимост от сложността му, както и времето необходимо за извършването му.
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар

                    Working...
                    X