Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам фИАТ КУПЕ катастрофирал 2.0 16v 140к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам фИАТ КУПЕ катастрофирал 2.0 16v 140к.с.

    Колата е фиат купе 1995г, червено ако има мераклии да сия оправят и дая карат 0895730239 Колата е карана в БГ 3 месеца,перфектно обслужена ,черен кожен салон, климатик ,15-ки ляти джанти,колата е на 125 000 км. Мотора е е в перфектно състояние снимки ще кача след 1-2 дена Колата се продава поне за сега цялата
    Fiat Bravo 1.9 JTD GT
    Fiat Coupe 2.0 16V ex.
    Fiat Ritmo 1.7D 85'' ex.

    #2
    А на каква цена го даваш ? И къде точно е ударено ? Снимки, нещо ?

    Коментар


      #3
      Ето и малко снимки там всичко се вижда каде е ударена http://www.snimka.bg/profile.php?vie...album_id=99265 Цената е 2800лв. и не подлежи на коментар
      Fiat Bravo 1.9 JTD GT
      Fiat Coupe 2.0 16V ex.
      Fiat Ritmo 1.7D 85'' ex.

      Коментар


        #4
        Писах ти и в другия раздел,но за всеки случай и тук.Искам да си сложа кожен салон.Може ли да направим замяна-естествено с доплащане от моя страна
        COUPE 1.8 16V
        Volvo XC90 T6

        Коментар


          #5
          А аз да попитам други дреболиики продаваш ли от колата? Например ако имаш кората под двигателя, пепелника посредата и някои други такива? Ако ги продаваш така на части ще ти пиша на Л.С.
          Alfa Romeo 166 2,4 JTD
          Porsche 944 S2
          http://www.valmcrae.snimka.bg/
          http://vbox7.com/user:val_mcrae
          http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

          Коментар


            #6
            За момента се продава само цялата кола,защото е по добре някой дасия вземе дая оправи и дая кара,но ако нея продам така започвам на части но по нататък. Иначе за момента абсолютно всичко си е на колата
            Fiat Bravo 1.9 JTD GT
            Fiat Coupe 2.0 16V ex.
            Fiat Ritmo 1.7D 85'' ex.

            Коментар


              #7
              Dorian написа:
              За момента се продава само цялата кола,защото е по добре някой дасия вземе дая оправи и дая кара,но ако нея продам така започвам на части но по нататък. Иначе за момента абсолютно всичко си е на колата
              Малеее човече ти добре ли си?! Бая таркаляне е било! Надявам се да е нямало пострадали! Успех с продажбата!
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                Всички пасажени са живи и здрави без драскотина по тях, колата излезе много корава явно италианците са помислили и за такива ситуации
                Fiat Bravo 1.9 JTD GT
                Fiat Coupe 2.0 16V ex.
                Fiat Ritmo 1.7D 85'' ex.

                Коментар


                  #9
                  Dorian написа:
                  За момента се продава само цялата кола,защото е по добре някой дасия вземе дая оправи и дая кара,но ако нея продам така започвам на части но по нататък. Иначе за момента абсолютно всичко си е на колата
                  разбирам те братле но ТОВА купе на ТАЗИ кола - силно се съмнявам че ще го оправят въобще колкото и да изглежда що годе поправимо на снимките - убеден съм че е крива цялата само от тая една колона от към шофьора ... тя и предницата изглежда все едно е издута нагоре ... пък и знам че си питал колко ше ти излезе ремонта бе и такива преправяни се карат в бг ... тъй че ...айде успех все пак с продажбата ...
                  : Der Engel ist Viren :

                  Коментар


                    #10
                    колега какво стана с това фиат-че как върви има ли светлина в тунела.Ти защо не се наемаш да го правиш

                    Коментар


                      #11
                      Аз се интересувам от главата ако решиш да я продаваш свирни
                      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                      Ventura garage

                      Коментар


                        #12
                        дай цени за предните седалки и за джантите
                        ex Fiat Bravo GT

                        Коментар


                          #13
                          Пак казвам колата се продава цяла и най-вероятно скоро няма да е моя поради големия интерес към нея.Естествено че може дасе оправи колата, но на мен немисе занимава тъй като ще взема пари и от каското и мие по изгодно дая продам.Дано съм отговорил на всички
                          Fiat Bravo 1.9 JTD GT
                          Fiat Coupe 2.0 16V ex.
                          Fiat Ritmo 1.7D 85'' ex.

                          Коментар

                          Working...
                          X