Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се ФИАТ ТИПО 1.4 моно (катастрофирал) 1993г-ПРОДАДЕН

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се ФИАТ ТИПО 1.4 моно (катастрофирал) 1993г-ПРОДАДЕН

    Колата е ударена преди по-малко от 5 дни,преди удара са й сменени всичи консумативи:масло,ремъци,филтри,свещи,кабели! Колата е с нови предни амортисьори(газови),има централно/аларма и ел.стъкла,газова на 1г. ,зимни гуми,смени задни накладки и цилиндърчета+предни дискове,запазен салон.При удара предното окачване не е засегнато!Колата се движи -всички документи са изрядни,пали но радиатора е спукан.купето не си е изменило геометрията,засегнати са:предна маска,пр.капак,фарове,броня,двигателя не е мръднал,калниците,радиатор,кутята на въздушния филтър,предното съкло е спукано ,но не при удара.снимки: http://snimka.bg/album.php?album_id=80683цена на цялата кола-1000лв тел. 0887208964-Младен//// НОВА ЦЕНА 750лв////

    #2
    отказа се да го правиш

    Коментар


      #3
      pugsy написа:
      отказа се да го правиш
      здравей , все още не се знае ,ако се намери човек който прояви интерес ще го дам ,а въобще не ми се продава тъй като двигателчето му направо пее!но така е... не ми се занимава!другия вариянт да си взема още едно и да си имам мноооогооо части! Yellow_Flash_Colorz_PDT_01

      Коментар


        #4
        Предполагам че нямаш застраховка. Иначе до сега да си го оправил. Това си е добра покупка, но от стар фиатаджия, който знае какво купува.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          ато го гледам на снимката няма да стъпи на повече от 1000лв за да дойде до перфектно състояние

          Коментар


            #6
            GTipo написа:
            Предполагам че нямаш застраховка. Иначе до сега да си го оправил. Това си е добра покупка, но от стар фиатаджия, който знае какво купува.
            ...да колата наистина нямаше застраховка...мисля че ремонта може да стъпи дори на по-малко от 1000лв ,в сряда четвъртък ще дойде един тенекеджия да го види! Само да допълня някои неща за колата,които съм пропуснал:значи колата е с нова изпускателна система(сменена преди 1 месец) има гаранция 2 години,освем това отзад в кората има инсталирани доста добри говорители 2х50 3-лентови-марката на колоните мисля че беше МТХ,вече имам за нея и един здрав фар и мигач! всичко това влиза в цената на колата! ЗА СЕГА ВСЕ ОЩЕ СЕ ПРОДАВА ЦЯЛАТА, просто нямам къде да я държа за да я разглобявам и да я продавам на части,а определено на части мисля че бих могъл да й взема повече!

            Коментар


              #7
              малко не сте прави колеги само малко по - малко от 2000лв ако излезе ще е късмет , двигателя е мръднал личи си и от снимките - само демонтаж + монтаж -200лв тенекии + труд - 500лв , бояджии-300-350 предни маски броня фарове мигачи инсталации подкалници , вероятно преден мост акумулатори поставки радиатори перка , вероятно още 10-12 нещица ---е дотук около около.....1700-1900лв и това само от пръв поглед ! правил съм ударен автомобил - знам аз ! трябва да я вземе някой сервизаджия и тогава ще му легне добре - приятели отстъки и т.н

              Коментар


                #8
                punto94 написа:
                малко не сте прави колеги само малко по - малко от 2000лв ако излезе ще е късмет , двигателя е мръднал личи си и от снимките - само демонтаж + монтаж -200лв тенекии + труд - 500лв , бояджии-300-350 предни маски броня фарове мигачи инсталации подкалници , вероятно преден мост акумулатори поставки радиатори перка , вероятно още 10-12 нещица ---е дотук около около.....1700-1900лв и това само от пръв поглед ! правил съм ударен автомобил - знам аз ! трябва да я вземе някой сервизаджия и тогава ще му легне добре - приятели отстъки и т.н
                хубаво си правил ама май не типо поне 7,8 пъти съм се сблъсквал с ударено типо и то челно да не говорим за странични и задни удари,до колкото разбрах двигател и мост не са мръдналина мен най скъпия ремонт ми беше от порядъка на 600лвцялостно боясиванепреден мост,греда,радиатор,перка,2 тампона на двигателя,стартер,казанче за водата,1 калник,преден капак,1 подкалник,предна броня,фар,мигач и решетка

                Коментар


                  #9
                  punto94 написа:
                  малко не сте прави колеги само малко по - малко от 2000лв ако излезе ще е късмет , двигателя е мръднал личи си и от снимките - само демонтаж + монтаж -200лв тенекии + труд - 500лв , бояджии-300-350 предни маски броня фарове мигачи инсталации подкалници , вероятно преден мост акумулатори поставки радиатори перка , вероятно още 10-12 нещица ---е дотук около около.....1700-1900лв и това само от пръв поглед ! правил съм ударен автомобил - знам аз ! трябва да я вземе някой сервизаджия и тогава ще му легне добре - приятели отстъки и т.н
                  здравей "пунто94"....искам да те помоля за нещо ,тъй като не разбирам много от фиат,може ли да ми покажеш на коя снимка личи че двигатя на колата е мръднал?и да ми отговориш на въпросите,тъй като незнам при фиат дали е така де:ако е мръднал двигателя дали колата ще включва скоростите нормално(както преди удара) и дало ако е мръднал двигателя няма да се усеща някаква вибрация(тракане/усукване на щангите на скоростния лост) ...или по скоро ми кажи какви са признаците на мръднал двигател???а и още нещо какво е накарало този двигател да мръдне при положение,че мисля на тази снимка се вижда какво е разтоянието между вентилатора на радиатора и двигателя http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1625377 П.С. pugsy-Благодаря за компетентните отговори,мисля че наистина си човек който разбира от фиат!!!!а дали според теб моста е мръднал,защото го гледахме вчера и по окачването няма никакви проблеми,колата не "тегли" на никъде т.е. волана стои прав а и като гледам гумите му стоят успоредно и на място???

                  Коментар


                    #10
                    според мен не е но немога да ти кажа 100%,забелязал съм че удара трябва да е отдолу на колата за да се изкриви моста

                    Коментар


                      #11
                      Продава се ФИАТ ТИПО 1.4 моно (катастрофирал) 1993г

                      май няма интерес нещо....очаквам въпроси,предложения и т.н.!

                      Коментар


                        #12
                        pugsy написа:
                        punto94 написа:
                        малко не сте прави колеги само малко по - малко от 2000лв ако излезе ще е късмет , двигателя е мръднал личи си и от снимките - само демонтаж + монтаж -200лв тенекии + труд - 500лв , бояджии-300-350 предни маски броня фарове мигачи инсталации подкалници , вероятно преден мост акумулатори поставки радиатори перка , вероятно още 10-12 нещица ---е дотук около около.....1700-1900лв и това само от пръв поглед ! правил съм ударен автомобил - знам аз ! трябва да я вземе някой сервизаджия и тогава ще му легне добре - приятели отстъки и т.н
                        хубаво си правил ама май не типо поне 7,8 пъти съм се сблъсквал с ударено типо и то челно да не говорим за странични и задни удари,до колкото разбрах двигател и мост не са мръдналина мен най скъпия ремонт ми беше от порядъка на 600лвцялостно боясиванепреден мост,греда,радиатор,перка,2 тампона на двигателя,стартер,казанче за водата,1 калник,преден капак,1 подкалник,предна броня,фар,мигач и решетка
                        Сори за ОФФ-а, ще ми кажеш ли къде си ги правил тези ремонти на тези цени че точно на едно Типо има разни подобни работи да се правят, а е хубаво да се правят от човек, който разбира и не дере кожи.Извинен си за офф-а ама що не го пусна това на лични?
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #13
                          къде може да го погледна,че сме замислили нещо

                          Коментар


                            #14
                            pugsy написа:
                            къде може да го погледна,че сме замислили нещо
                            имаш ЛС

                            Коментар


                              #15
                              НОВА ЦЕНА .... 750 БГ ЛЕВЧЕТА!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X