Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се ФИАТ ТИПО 1.4 моно (катастрофирал) 1993г-ПРОДАДЕН

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    о-хооо

    гаранция...ша мине 1500 лв,ремонта....бъди сигурен.кат разглобите,ша излезнат още неща....и така,лека по-лека.....ша си го купиш още един път,....ми то нема нищо здраво по-него....
    0888/327-337-skaip:ilkomotor1a

    Коментар


      #17
      Даваш ли го на части - дребни неща предимно декоративни ме интересуват - маншона на скоростния лост,пепелника,бутончетата за ел стъклата на вратите и т.н.Също загледах че имаш газова - продаваш ли я и каква е бутилката?
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар


        #18
        хайде на промоцията ...600 лева (само съм си свалил газовата бутилчица всичко друго си е на нея)

        Коментар


          #19
          с газова по вероятно да го продадеш

          Коментар


            #20
            pugsy написа:
            с газова по вероятно да го продадеш
            едва ли някой ще го вземе само заради една бутилка(само тя е махната) , заради чиято липса мога да сваля 30-40-50лв от цената!!!

            Коментар


              #21
              опаа сори,аз разбрах че изцяло газовата е махната,а не само бутилката

              Коментар


                #22
                Баси промоцията - ако имах нужда от кола - веднага я вземах. Та това е без пари - Работата с частите по нея е около 600 лева. като 300 са за боядисване.

                Коментар


                  #23
                  хайде на промоцията....само високоговорителите отзад са 100лв

                  Коментар


                    #24
                    БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА МНЕНИЯТА И КОМПЕТЕНТНИТЕ ОТГОВОРИ...КОЛАТА ВЕЧЕ ИМА НОВ СОБСТВЕНИК...ДА МУ Е ЧЕСТИТА И БЪРЗО ДА Я ВКАРВА В ПЪТЯ!!!

                    Коментар

                    Working...
                    X