Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам двигатели

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам двигатели

    Продавам два двигателя.По-точно продавам единия от двата,който замине по-бързо.Така ,единия е 2.0 16V от Типо Sedicivalvole,доработен ,заедно със скоростната кутия и електрониката.Другият е 2.0 Турбо от Крома Турбо,съшо със скоростната кутия и електрониката.На атмосферния цена 1000лв, на турбо мотора 1200лв.Възможен коментар на цените.Държа да подчертая ,че моторите са без регистрация понеже смятам да си ползвам купетата.
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    #2
    не виждам проблем с регистрацията това че си запазваш купето не означава че не можеш да прехвърлиш двигателя, иначе за двигател без документи малко са много тия пари, говоря конкретно за двигателя на кромата,ако можеш да ми го дадеш с документи може и да се разберем нещо стига да не е сдухан.
    Fiat Croma 2.0 i. Turbo

    Коментар


      #3
      Сега за регистрацията,доколкото знам за да продадеш мотора с документи трябва да е бракувана колата.Затова писах,че ги давам без регистрация.Ако някой може да ни светне по-подробно как стоят нещата,ще съм му много благодарен.Мотора не е сдухан,просто си намерих интегралски(който е бая пара) и един от тия не ми трябва.
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар

      Working...
      X