Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигател на части за Fiat Bravo/Brava 2.0 20V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Двигател на части за Fiat Bravo/Brava 2.0 20V

    toko написа:
    VirenEngel написа:
    toko написа:
    VirenEngel написа:
    saiman1122 написа:
    От двигателя липсват разпределителните валове, коляновия вал е за шлаифане. Тел 0888915517 Симеон
    звънял съм на 5 човека вече които все продават части за браво ... и нищо не става накрая - незнам искат ли да продават или не искат но повече телефон няма да въртя.трябва ми вариатор на вала ... ако го има и е ОК ... напиши ми една бележка колко пари му искаш ...също така от кое 20в. браво е - 147 или 155к.с., и комплект глава на двигателя с вариатора колко пари.
    батенце ремонтния комплект за вариатора е 10-15лв... не върши ли работа?
    ти правил ли си с такъв ремонтен комплект ?сериозно питам ... защото ако има такъв - като на ланчиите и са се опитвали до момента да ме лъжат мисля че на няколко фирми ше им дигна зверски скандали ...
    да прави се! въпроса е че майсторите вземат доста пари за работа, аз го съчетах с отварянето на главата! нека някой по на "ти" с техниката ти обясни по-подробно :D
    ако не ти е проблем ... кажи от къде го купи ремонтния комплект колега. и кой ти прави ремонта.
    : Der Engel ist Viren :

    Коментар


      #17
      комплекта е или от оборище, или от ал. ауто не си спомням. виж има тема в раздел "магазини/сервизи" с координатите на по-едрите магазини за части. препоръчвам първо във вантотрейд да провериш как седят цените. ремонта го правих в сервиз на бул. сливница, но не го препоръчвам! ако все пак държиш ще ти пратя на л.с. телефон!
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #18
        toko написа:
        комплекта е или от оборище, или от ал. ауто не си спомням. виж има тема в раздел "магазини/сервизи" с координатите на по-едрите магазини за части. препоръчвам първо във вантотрейд да провериш как седят цените. ремонта го правих в сервиз на бул. сливница, но не го препоръчвам! ако все пак държиш ще ти пратя на л.с. телефон!
        не ... за сервиза мислех че някой от големите ... просто за инфо ...мерси братле ... преди време ми казаха че такъв комплект няма ... утре като отида в магазина да видим какво ще ми кажат ...
        : Der Engel ist Viren :

        Коментар


          #19

          Коментар

          Working...
          X