Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава 1.4 12 V - ПРОДАДЕНА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава 1.4 12 V - ПРОДАДЕНА

    Продавам:Фиат Брава 1.4 12Vдекември 1998 170 000 км - на колата е правен основен ремонт на двигател, когато беше на 160 000 кмстандартните екстри , за този моделсив металикКолата е ударена, доста лошо от моя гледна точка , но пък аз не съм специалист....Удариха я паркирана отпред и я засилиха в едно дърво , та и отзад е доста смачкана За съжаление нямам снимки да кача....Цената е 2000 лева, но подлежи на коментар Ако някой се заинтересува:0888895775 - Димитър КостовСофия, Люлинakula@gmail.com
    FIAT Brava 1.4 12V

    #2
    Ако има начин моля снимай я може и да я вземе някой какво значи много ударена.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Ако е много зле може да продаваш на части. Аз например от дълго време търся тапицерия под предния капак, задна кора, трети стоп и т.н.ако решиш пиши на itso009@mail.bg

      Коментар


        #4
        Много ударена значи :удара е отпред в ляво ( калник,фарове, радиатор, окачване, джанта, гума,врата, огледало,броня , рог) , абе ........ след като я е повлачил(побутал тоест) е спрял в едно дърво ( калник заден десен, стоп - цялото осветление, разните му пластмаси , задно стъкло, броня и т.н.)На части по принцип не ми се продава, защото много разправия , а и искам да си взема друга , тоест има някаква липса на време....Снимки наистина ще се опитам да кача , просто ми липсва кабелче да ги сваля от фотоапарата......
        FIAT Brava 1.4 12V

        Коментар


          #5
          ПРОДАДЕНА Честито и променяйте заглавията на първите теми като ги продадете да не се лутат хората!Поздрави rustson
          FIAT Brava 1.4 12V

          Коментар

          Working...
          X