Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се Роувър 214 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се Роувър 214 1.6 16V

    Здравейте, сестра ми си закупи нов автомобил и пусна Роувъра за продажба.Накратко за автомобила:Каран в България от познат 2-3 години, след това от нея предимно да си ходи до работа и да си взима детето от детската градина към 3 години. Миналата година му бяха подменени ролките и ремъците , както и гарнитурата на капака (понеже сълзеше от там), задните амортесиори, предните накладки, и разни дреболии по предницата, преди месец му смених маслото и филтрите. Всички данъци и такси са платени, без винетен стикер, общо взето става за ежедневна кола направо се качваш и караш.Километрите по километраж са малко над 200 000, но в момента нямам възможноста да погледна точно показателя.- Бензинов мотор 1600 кубика, 101 коня, никога не е подушвал газ, мисля че се водеха онези двуваловите на Хонда моторите, относно разхода (160 км. извънградско и около 60 градско съм изминавал със 30 лева бензин => ако се гали педла не вярвам да скочи над 6л. на 100км. смесено);- Работещ климатик изпробван последно миналото лято до морето и обратно над 700 км.- Самото шаси е от подцинкована ламарина, няма никъде дори точка ръжда с изключение задният капак под декоративната пластмаса, вижда се на снимките;- При последното ми качване на автомобила не усетих какъвто и да е проблем по окачването;- Проблемите са следните и предимно козметични: лака на тавана беше се поолюпил, проблемът беше отстранен с карбоново фолио, корите на вратите от слънцето бяха в отвратително състояние и бяха подменени с нови такива от друга подобна кола;- През годините не е имал сериозни удари с изключение на леко подпиране на предната лява страна на бронята.За момента не се сещам друго.За връзки може да се свържете тук с мен на Л.С или най-добре на телефон 0887 007 228 мтел или 0893 423 315 вивател.Цената от по долният линк е примерна и търпи договорки.ето снимките: http://www.cars.bg ***Модерирано***Послепис:Цената се актуализира 900 лева, понеже тези дни май ще ходи за вторични че станаха много автомобилите за подръжка (не се кара вече), така че ако някой има интерес да звъннка.Автомобилът е в си се движи перфектно и е грехота да го разкостят.Поздрави, Цанко !!!!!12. Забранено е да се публикуват линкове към други сайтове, освен ако не става въпрос за показване на снимков материал и спецификации. Строго се забранява публикуването на линкове и препратки към други обяви, базари, търгове и ценови листи!Модераторски екип на fiat-bg.org
    TUNER UNER

    #2
    Съжалявам за горните снимки !!!!!Ето тук вече може да се види:http://mania4x4.snimka.bg/automobile...55347.32091823
    TUNER UNER

    Коментар


      #3
      Автомобилът е капариран и поне за сега се спира от продажба.
      TUNER UNER

      Коментар

      Working...
      X